En iyi Google Chrome Eklentileri

En iyi Google Chrome Eklentileri 4

En iyi Google Chrome Eklentileri ile tarayıcısına farklı özellikler kazandırabilir ve daha iyi bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Bu yazımızda Google Chrome uygulama mağazında bulunan iyi ve yararlı eklentiyi derledik.Bu eklentiler ile Chrome’u artık daha verimli kullanabilirsiniz. İşte en iyi Chrome eklentileri!

En iyi Google Chrome Eklentileri

Google’ın internet tarayıcısı Chrome, sunmuş olduğu eklenti çeşitleri ile kullanıcıların büyük beğenisini topluyor. Chrome Web Mağazası üzerinde yer alan Chrome eklentileri arasında en iyilerini sizler için bir araya getirdik. Bu Chrome eklentileri sayesinde tarayıcınızı artık daha verimli olarak kullanabilirsiniz.

#Chrome Uzantıları Nasıl Kurulur ve Nasıl Kaldırılır

En iyi Google Chrome eklentileri

1 – Turn Off the Lights

En iyi Google Chrome Eklentileri

Turn Off the Lights, YouTube üzerinde video izleyenlerin mutlaka indirmesi gereken eklentiler arasında yer alıyor. Turn Off the Lights eklentisi sayesinde etrafı karartarak sadece YouTube videolarına odaklanabiliyorsunuz.

2 – Panic Button

En iyi Google Chrome Eklentileri

İş yerinde bir Web sitesinde gezinmek hiç kimseye zarar vermez, ancak yöneticiniz kabul etmeyebilir. Bu eklenti, Chrome’un araç çubuğuna basit bir düğme ekler ve tıkladığınızda açık sekmelerinizin tümünü direkt gizliyor ve bunları kolay erişilebilmesi için geçici yer imleri olarak kaydediyor.

3 – Hover Zoom+

En iyi Google Chrome Eklentileri

Hover Zoom+ eklentisi, kullanıcının bağlı bir küçük resmin üzerine gelip basit bir açılır pencerede görüntülemesine olanak tanır. Büyük resimler için çok küçük küçük resimlere sahip olan Reddit gibi sitelere sık sık göz atarsanız oldukça uygundur.

4 – Data Saver

En iyi Google Chrome Eklentileri

Google‘ın geliştirmiş olduğu Data Saver eklentisi sayesinde web sitelerinde gezinirken veri tasarrufu yapabilirsiniz. Verilerin boyularını sıkıştırarak sunan Data Saver’ın Google DNS tabanlı çalıştığını ve bu sayesede engelli sitelere de girebileceğinizi belirtelim.

5 – Select and Speak

En iyi Google Chrome Eklentileri

Bu eklenti, konuşma teknolojisini kullanarak seçili metnin vurgulanmasını ve oynatılmasını sağlar. Seslendirmenin biraz robotik olduğunu söylebiliriz. Eklenti, çeşitli erkek ve kadın seslerini içeriyor. Bu sayede dilediğiniz gibi seslendirmede farklı sesleri seçebiliyorsunuz.

6 – The Great Suspender

En iyi Google Chrome Eklentileri

Chrome’un birçok güzel özelliği var. Ancak verimli RAM kullanımı bunlardan biri değil. The Great Suspender, düzinelerce sekmeyi kullanılmayan herkes için çok iyi bir eklenti. The Great Suspender kullanılmayan sekmeleri belirli bir süre sonra otomatik olarak askıya alır ve böylece bellek boşaltılır.

#Google Chrome Açılmıyor Sorunu ve Çözümü

#Chrome Ayarları Nasıl Sıfırlanır ?

#Chrome Yer İmleri Nasıl Yedeklenir ?

] }

1 Yorum

catalcalılı  -  28 Kasım 2019 / 22:56

çalışma güzel anlattım basit sade tşk

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol