Oyun

En iyi Hayatta Kalma Oyunları

Survival Games yani Hayatta kalma oyunları son dönemlerin en favori oyunları arasında yer alıyor. Bizde bu yazımızda en iyi survival hayatta kalma oyunu hangisi diye soranlar için En iyi Hayatta Kalma Oyunları ‘ndan 8 tanesini sizler için derledik.

Hayatta Kalma (Survival) Oyunları, isminden de anlaşılacağı üzere hayatta kalmanın ön planda olduğu oyunlardır. Bu oyun türünde kazanmak değil, yenilmemek amaçlanır. Oyunun kurgusundaki her bir öğe, ana karakteri öldürmek üzerine oluşturulmuştur. Hayatta kalma oyunları hakkında daha detaylı bilgilere Hayatta Kalma Oyunu (Survival Games) Nedir yazımızdan bakabilirsiniz.

Survival yani hayatta kalma oyunları ile oldukça eğlenceli ve aksiyon dolu saatler yaşayabilirsiniz. Oyun dünyasının En iyi Hayatta Kalma Oyunları ‘nı sizler için bir araya getirdik.

En iyi Hayatta Kalma Oyunları

1# The Long Dark

En iyi Hayatta Kalma Oyunları

Long Dark, oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir.

Bir yandan doğa şartlarıyla mücadele ettiğimiz, diğer yandan da karakterimizin kişisel ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştığımız oyunda uykuya, açlığa ve ısınmaya dikkat etmek zorundayız. Çizgi film tarzındaki grafikleri, muazzam ses kalitesi ve müzikleriyle dikkat çeken The Long Dark listemizde yer alan başarılı yapımlardan.

> The Long Dark’ı Steam üzerinden satın almak için tıklayın.

2# DayZ

En iyi Hayatta Kalma Oyunları

Önce Arma II’nin modu olarak yapılması düşünülen, ancak daha sonra yoğun ilgiyle karşılaşan zombi temalı hayatta kalma oyunu DayZ şimdi de başlı başına bir oyun olarak karşımızda.

Devasa bir haritada arkadaşlarımızla oynayabildiğimiz yapımda amacımız zombilerden kurtularak hayatta kalmak. Ancak bu düşündüğünüz kadar kolay değil. Yaralandığımızda iyileşmek için kan bulmalı, zombileri öldürmek için ise kendimize silah ve mermi bulmalıyız.

Korku temasının da işlendiği yapımda yalnız kalmanız demek, başınızın belada olduğu anlamına geliyor

DayZ’i Steam üzerinden satın almak için tıklayın.

3# H1Z1

En iyi Hayatta Kalma Oyunları

Zombilere ve birlik olmuş diğer oyunculara karşı hayatta kalmaya çalıştığınız survival bir oyun oynamak ister miydiniz?

H1Z1  post apokaliptik dünyada zombilerle ve diğer oyuncularla mücadele etmeniz gereken bir hayatta kalma oyunudur.

> H1Z1’i Steam üzerinden satın almak için tıklayın.

En iyi Hayatta Kalma Oyunları devamı için 2.sayfaya geçiniz.

Yazıyı beğendiyseniz yıldız vermeyi unutmayın!
[Toplam: 0 oy Ortalama: 0 puan]
1 2Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu