En İyi Selfie Uygulamaları

İyi selfie fotoğrafları için üç önemli unsur var: iyi bir kamera, fotojenik bir model ve güzel bir selfie uygulaması. Herhalde elde etmesi en kolay olan şey üçüncüsü olmalı. Çok sayıda uygulamaya ev sahipliği yapan mobil uygulama mağazalarında selfie çekimlerini optimize etmeye yönelik hayli uygulama bulunuyor. Tabii çok sayıda seçenek arasında boğulmanız da mümkün. Ama doğru araçları kullanarak yüksek işlem kapasitesine sahip olan akıllı telefonlarınızla selfie fotoğraflarınıza etkili dokunuşlar yapabilirsiniz. Dilerseniz selfie paylaşımlarınızı geliştirmek için faydalanabileceğiniz “En İyi Selfie Uygulamaları”na daha yakından bakalım.

En İyi Selfie Uygulamaları

1. Facetune (Android, iOS)

En-İyi-Selfie-Uygulamaları-1

Facetune uygulaması ile selfie çekimlerinize moda dergilerindeki görsellere benzer, profesyonel bir hava katabilirsiniz. Ortaya çıkan sonuçlara kendiniz dahi inanamayacaksınız. Uygulama ile gülümsemenizi genişletebilir / daraltabilir, dişlerinizi beyazlatabilir, derinizdeki pürüzleri ortadan kaldırabilir, gözlerinizin altındaki koyu halkaları yok edebilir, göz renginizi değiştirebilirsiniz. İlginç şekilde saç rengi değiştirme, yüz hatlarını yeniden şekillendirme, sanal makyaj, arka plana özel efektler ile filtreler uygulama ve ortaya çıkan sonucu sosyal ağ sitelerinde paylaşma özellikleri var. Facetune ile selfie’lerde bambaşka bir kişi haline dönüşebilirsiniz!

2. Retrica (Android, iOS)

En-İyi-Selfie-Uygulamaları-2

Retrica ile fotoğraflar gerçekçi sanatsal formlara büründürülebiliyor. 100’ü aşkın sayıda filtre ile fotoğrafları görsel anlamda zenginleştirmek mümkün. Tek dokunuşla selfie’lere çerçeve ekleme, zamanlayıcı kullanımı, kolajlar oluşturma gibi seçenekler bizlerle. Fotoğraflarda kendinizi odaklayabilir ve favori sosyal ağ sitelerinizde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

1 2Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu