Nedir, Nasıl Yapılır

En İyi Sunum Uygulamaları

Bu yazımızda tarzınıza en uygun şekilde sunum hazırlayabileceğiniz ücretsiz slayt programları bulabileceksiniz.

0
(0)

Okul ödevlerinden, iş projelerine kadar slayt sunumlar oluşturabileceğiniz en iyi sunum uygulamalarını bu yazımızda biraraya getirdik.

Eğer bu zamana kadar yaptığınız sunumlardan yeterince memnun değilseniz ve yeni tarzda slaytlar yapmak istiyorsanız bunun için farklı programlar bulunuyor. Bu yazımızda tarzınıza en uygun şekilde sunum hazırlayabileceğiniz ücretsiz slayt programları bulabileceksiniz.

En İyi Sunum Hazırlama Uygulamaları

Android ve iOS platformlarında kullanabileceğiniz en iyi slayt hazırlama programları.

Google Slaytlar

sunum hazırlama uygulamaları,Ücretsiz sunum programları,Slayt programı

Google Slaytlar, Google Play Store’da yer alan en başarılı sunum uygulamalarından bir tanesidir. Google Slaytlar üzerinden yeni bir sunum oluşturabilir veya mevcut sunum dosyaları üzerinde düzenleme gerçekleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz sunumu arkadaşınız ile paylaşabilir ve hatta aynı sunum üzerinde arkadaşınız ile birlikte çalışabilirsiniz. Google Slaytlar üzerinden PowerPoint dosyalarını açabilir ve düzenleme işlemini yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Google Slaytlar, çok başarılı bir kullanıcı arayüzüne sahip.

Google Slaytlar
Price: Free
‎Google Slides
Price: Free

Polaris Office

sunum hazırlama uygulamaları,Ücretsiz sunum programları,Slayt programı

Polaris Office, yalnızca sunum hazırlamaya odaklanan bir uygulama değil ancak etkileyici sunumlar hazırlamanıza olanak sağlar. Ücretsiz olarak sunulan Polaris Office ile profesyonel görünüme sahip sunumlar hazırlayabilirsiniz. Başarılı kullanıcı arayüzüne sahip olan Polaris Office’in kullanımı da oldukça basittir. Polaris Office, PowerPoint, Excel, Word ve PDF dosyaları ile uyumludur. Polaris Office, Google Chromecast özelliğine de sahiptir.

WPS Office

sunum hazırlama uygulamaları,Ücretsiz sunum programları,Slayt programı

WPS Office, tıpkı Polaris Office gibi yalnızca sunum hazırlamaya odaklanan bir uygulama değil ancak profesyonel görünüme sahip olan sunumlar hazırlayabilirsiniz. WPS Office üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde sunum hazırlayabilir, belge ve elektronik tablo oluşturabilir ve not alabilirsiniz. WPS Office, belgeleri PDF dosyasına dönüştürme, web sayfasını PDF dosyasına dönüştürme gibi dönüştürme araçlarına sahiptir.  Bu özelliklerin yanı sıra dosya sıkıştırıcı, PDF dosyalarına imza ekleme gibi özelliklere de sahiptir ancak bu özellikler premium sürümde yer alıyor.

‎WPS Office
Price: Free+

Microsoft PowerPoint

sunum hazırlama uygulamaları,Ücretsiz sunum programları,Slayt programı

Microsoft PowerPoint, Google Play Store’da yer alan en popüler ve en başarılı sunum uygulamalarından bir tanesidir. Microsoft PowerPoint ile hızlı bir şekilde profesyonel görünüme sahip etkileyici sunumlar hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Microsoft PowerPoint, cihazlar arasında senkronize özelliğine de sahiptir. Microsoft PowerPoint üzerinden bir sunum üzerinde arkadaşınız ile birlikte çalışabilirsiniz.

Microsoft PowerPoint
Price: Free

Prezi

sunum hazırlama uygulamaları,Ücretsiz sunum programları,Slayt programı

Prezi, slaytları art arda oluşturmak yerine size devasa bir tuval veriyor. Buraya metin veya resimler ekleyebiliyor, mini slaytlar oluşturabiliyorsunuz. Sunumunuz sırasında tuval içerisinde kolayca gezebilir, içeriklere yakınlaşabilirsiniz.

Prezi Viewer
Price: Free
‎Prezi Viewer
Price: Free

Microsoft Office bedava indirilebilir mi?  Ücretsiz office sürümleri var mı ve varsa MS Office Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Son Güncelleme: 9 Nisan 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu