Sosyal Medya

Facebook uygulaması olmadan Facebook bildirimleri almanın 3 yolu

Facebook uygulaması olmadan Facebook bildirimleri almanın 3 yolu

1. Chrome bildirimler servisi

Chrome, Facebook’un web versiyonunu kullanmanız için oldukça elverişli ve bildirimler konusunda da hiç fena değil. Bu Facebook uygulaması sevmeyenlerin de genelde ilk tercihi oluyor. Bundan sonra Facebook uygulamanızı silerek hem pilinizden tasarruf edebilir hem de bildirimlerin hiçbirini kaçırmayan insanlar haline gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Facebook’a Chrome üzerinden girmeniz ve bildirim gönderimine izin vermeniz.

Facebook-notifications-in-Chrome-browser

2. Tinfoil’i bilmeyenler buraya

Özellikle yurt dışında Tinfoil’in birçok hayranı var. Çalışırken veril biriktirmeyen çok da şarj yemeyen Tinfoil aynı zamanda bildirimlerinizi senkronize ediyor ve arka planda sakin sakin durmaya da devam ediyor. Bunun yanında IFTTT de indirilebilir ve Facebook ayarlarından bildirimlere izin vererek anlık bildirim alabilirsiniz. Bu uygulamanın da en iyi yanı oldukça az veri tüketmesi.

Tinfoil-for-Facebook-Chrome-shortcut

 

Tinfoil for Facebook İNDİR

3. Bildirimleri e-posta ile alın

Bunun için Facebook hesabınıza girerek e-posta ya da mesaj ile bilgilendirilmeyi seçin. Sık sık bildirim alıyorsanız bu çok da pratik bir yol değil ama bana zaten günde iki bildirim geliyor kafam rahat olsun derseniz Facebook bildirimlerinizi bu yolla da alabilirsiniz.

Facebook-notification-settings

Son Güncelleme: 10 Şubat 2016

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu