Instagram’a Programsız Fotoğraf Yükleme

Instagram'a Programsız Fotoğraf Yükleme

Son güncelleme: 2 Haziran 2017

Popüler tarayıcı Google Chrome ile Bilgisayardan Instagram’a Programsız Fotoğraf Yükleme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Instagrama webden girebilirsiniz ancak web sürümünde fotoğraf yükleme özelliği bulunmamaktadır. Bunun için Android yada IOS cihazınıdaki uygulama aracılığı ile yada çeşitli uygulamalar aracılığı ile resim yükleyebilirsiniz. Bu yazımızda mobil uygulama kullanmadan Bilgisayardan Instagram’a Programsız nasıl Fotoğraf yüklenir sorusunun cevabını oldukça anlaşılır bir dil ve resimler eşliğinde anlatmaya çalıştık.

Instagram’a Programsız Fotoğraf Yükleme

Aşağıdaki adımları uygulayarak instagrama bilgisayardan fotoğraf yükleme programsız olarak yapabilirsiniz.

# Öncelikle Google Chrome’da Instagram’ı açın ve eğer giriş yapmamışsanız giriş yapın. Tarayıcı üzerinde  Ctrl + Shift + I klavye tuşlarını (Mac’te Cmd + Alt + I ) kullanarak Geliştirici Araçları’na gidiyoruz.

Instagram'a Programsız Fotoğraf Yükleme

# Geliştirici Araçları bölümü açık konumdayken Ctrl + Shift + M klavye kısayolunu (Mac’te Cmd + Shift + M) kullanarak mobil görünüme geçiyoruz. Mobil arayüze geçiş yaptığınızı görebilirsiniz. Bu arayüzü kullanmaya devam etmek için açtığımız sayfaları kapatmamamız gerekiyor.  Bu ekranda fotoğraf yüklemek için kamera simgesine tıklıyoruz.

Instagram'a Programsız Fotoğraf Yükleme

 

# Bilgisayarınızdan fotoğraf seçimi yaptıktan sonra döndürme, kare biçimi ya da tam genişlik gibi seçenekleri kullanarak fotoğrafı biçimlendirebilirsiniz. Instagram’a Programsız Fotoğraf Yükleme ‘de Instagram’ın düzenleme araçlarına ve filtrelerine erişim bulunmamaktadır.

Instagram'a Programsız Fotoğraf Yükleme

Fotoğraflarınızda Filtre ve düzenlemeler için Fotoğraf düzenleme programlarını kullanabilirsiniz.

> Instagram’ın Bu Müthiş Özelliklerinden Haberiniz Var mı?

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol