iPhone Telefon Rehberim Kayboldu Ne Yapmalıyım?

iPhone Telefon Rehberim Kayboldu Ne Yapmalıyım?

iPhone Telefon Rehberim Kayboldu Ne Yapmalıyım diye soruyorsanız aslında ortada silinen bir rehber olmadığını bilmelisiniz. Kaybolan iPhone rehberini geri getirmenin birkaç yolu mevcut.

iPhone kulllanıcılarının şikeyet ettiği konulardan biriside rehberin birden kaybolması, rehberin silinmesi sorunudur. Bu sorundan kolaylıkla kurtularak iPhone telefon rehberini geri getirebilirsiniz.

iPhone Telefon Rehberim Kayboldu Sorununun Çözüm Yöntemleri

İlk olarak telefon rehberinizi geri getirmek için iCloud hesabınızdan çıkış yapın ve sonra tekrar giriş sağlayın. Çıkış yapmadan önce “Rehber” sekmesinin açık konumda olduğuna dikkat edin.

Yukarıdaki yöntem işe yaramazsa 2.ci olarak “Rehberi iPhone’dan sil” komutunu kullanabilirsiniz. Ancak bunu yapmadan önce kişilerinizin iCloud’da yedeği olduğuna emin olun. Rehberi iPhone’dan sil komutundan sonra telefonunuzu yeniden başlatmalısınız.

3.cü Yöntem olarak ;  “Telefon” uygulamasını açın ve “Rehber” sekmesine gidin. Sol üst köşedeki “Gruplar” simgesine tıklayın ve iCloud seçeneğini devre dışı bırakın.

iPhone Telefon Rehberim Kayboldu Ne Yapmalıyım

Bunların hiçbiri işe yaramadıysa 4.cü yöntem olarak iTunes yedeklemesini yükleyebilirsiniz. Bunun için telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve iTunes’u çalıştırın. “Yedeklemeyi Geri Getir”  diyerek tüm yedeklerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.