En iyi Kripto Para Takip Uygulaması Hangisi?

Kripto para piyasalarını takip edebileceğimiz en iyi Kripto Para takip uygulamalarını bir araya getirdik.

Kripto Para takip uygulaması kullanarak Bitcoin ve diğer Kripto para borsalarını takip edebilir, tüm gelişmelerden ve anlık Coin fiyatlarından haberdar olabilirsiniz.

Crypto ve Currency kelimelerinin birleşimi ile oluşan kripto (cryptocurrency) para birimi, ; internet aracılığıyla kullanılan, hiçbir merkezi otoriteye ya da aracı kuruma bağlı olmayan, sanal para birimini ifade ediyor.

Bitcoin ile popülerliğin doruğuna ulaşan dijital para, kripto para gibi isimleri bulunan Sanal Para Birimleri nelerdir, sanal paraların sembolleri ve anlamlarını buradaki yazımızdan öğrenebilirsiniz.

1 Bitcoin ne kadar, Kripto paralar ne kadar oldu gibi sorularınız için kripto para piyasasını ve kripto varlıkların fiyatlarını takip etmeniz gerekiyor. Bunun en iyi yoluda anlık olarak takip edebileceğiniz kripto para takip uygulamalarını kullanmaktan geçiyor.

Öncelikle Kripto para borsası olayını açıklayalım. Kripto Para Borsası, Reel para birimleri ile kripto para satın alabildiğiniz sitelerdir.

Bu yazımızda Kripto para piyasalarını takip edebileceğimiz en iyi Kripto Para takip uygulamalarını bir araya getirdik.

En iyi Kripto Para takip uygulaması

Anlık olarak dijital para piyalarını takip edebileceğiniz en iyi Kripto para uygulamaları.

TradingView

En iyi Kripto Para Takip Uygulaması Hangisi?

TradingView, küresel piyasalardaki fırsatları tespit etmek, çizelgelerini ve analiz araçlarını kullanarak varlıklarınızı takip etmek, yatırım fikirlerini bulmak, başkalarıyla sohbet etmek, trendleri belirlemek ve alım satımları doğrudan yapmak için kullanabileceğiniz bir sanal para takip uygulamasıdır.

[appbox googleplay com.tradingview.tradingviewapp] [appbox appstore 1205990992]

CoinMarketCap

En iyi Kripto Para Takip Uygulaması Hangisi?

CoinMarketCap, kripto para piyasasını takip etmek için kullanabileceğiniz, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer kripto para birimlerinin piyasadaki değerlerini takip edebileceğiniz, ücretsiz ve hesap gerektirmeyen bir dijital para takip uygulamasıdır.

[appbox googleplay com.coinmarketcap.android] [appbox appstore 1282107098]

Investing

En iyi Kripto Para Takip Uygulaması Hangisi?

Investing, bir borsa ve finans takip platformuuygulamasıdır. Aklınıza gelebilecek her türlü yatırım aracını bulabileceğiniz ve takip edebileceğiniz uygulamayı  ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

[appbox googleplay com.crypto.currency] [appbox appstore 1300186484]

CoinCap

En iyi Kripto Para Takip Uygulaması Hangisi?

CoinCap uygulaması dijital paraların gerçek zamanlı değerlerini mobil cihazlarınızdan takip edebilmenizi sağlıyor. CoinCap uygulamasını kullanarak Bitcoin ve Ethereum gibi dijital para birimlerinin anlık değerlerini takip edebilirsiniz.

[appbox googleplay io.coinCap.coinCap] [appbox appstore 1074052280]

CoinStats

En iyi Kripto Para Takip Uygulaması Hangisi?

Coin Stats, ücretsiz Bitcoin & kripto para portföyü takip uygulamasıdır. Coin Stats ile Bitcoin, Ethereum, Litecoin, ve 8,000’in üzerinde altcoini, 400’ün üzerinde döviz karşılığı üzerinden takip edebilirsiniz.

[appbox googleplay com.coinstats.crypto.portfolio] [appbox appstore 1247849330]

BitUniverse

En iyi Kripto Para Takip Uygulaması Hangisi?

BitUniverse de Bitcoin ve altcoinlerin takibini yapabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Seçtiğiniz coin için alarm kurup fiyat değişikliğinde uygulamanın sizi uyarmasını sağlayabilir, böylece harekete geçmek için geç kalmamanıza yardımcı olur.

[appbox googleplay com.bituniverse.portfolio] [appbox appstore 1329338902]

Coin Tracking

En iyi Kripto Para Takip Uygulaması Hangisi?

Coin Tracking, kripto para borsası için üretilmiş bir portfolyo uygulamasıdır. Grafikler sayesinde yatırımlarınızı kolay bir şekilde takip edebilir ve kar/zarar durumunuzu tespit edebilirsiniz.

[appbox googleplay info.cointracking.cointracking] [appbox appstore 1263133106]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu