Minecraft Korku Haritaları

Minecraft Haritaları

Korku severler için en iyi Minecraft Korku Haritaları listemiz.

Black Light 

Minecraft Haritaları

Korku oyunlarının en iyilerinden Outlast cehennemlerine benzer olan Black Light, bir nükleer patlama sonrasında bir Rus psikiyatri hastanesinde geçen olayları konu alıyor. Özel bir doku paketi, uğursuz bir şekilde kirli, lekesiz grafiti ve renk paleti ile tamamiyle bir korku kapanı. En iyi Minecraft korku haritaları arasında yer almasının sebebi, aydınlatmanın yetenekli kullanımı sonucunda Black Light’ın ürpertici görünümünün olmasıdır.

Black Light İndir

The Asylum

Minecraft Haritaları

Terk edilmiş sığınma yerleri, ürkütücü ve heyecanlı olmak için her zaman harika bir yer. Asylum’un sınır çizgisi ölümsüz çeteleri ile, güçsüz bir terör duygusu uyandırıyor. Zamanın yerle bir olduğu bu harita, Minecraft korku haritalarında en iyiler arasında yer ediniyor.

The Asylum İndir

Survival Horror

Minecraft Haritaları

Tepedeki ürpertici konak… Böyle bir korkutucu konak, nasıl Minecraft haritasının merkezi olamaz? Her zaman mükemmel olan Hypixel tarafından yaratılan Survival Horror, konağın etrafında yatan sınırlı kaynakları kullanarak gittikçe artan zorlu şeytanlar ve canavarlar arasında, 25 seviyede hayatta kalmanızı istiyor. Arızalı bir elektrik jeneratörü, paniği yükselterek baştan sona tam korku veriyor.

Survival Horror İndir

Ruins of the Dead 

Minecraft Haritaları

Eski yeraltı tapınağında hayatta kalmak mı istiyorsunuz? Peki buna et yiyen zombilerin saldırısının ortak olduğunu hayal edin. Gizli zırh sandıkları, silahlar ve yağma da işin içine girdi mi, işler çığırından çıkar. Ruins of the Dead, ileri seviye yağma oyunu ve artan zorluk nedeniyle de mükemmel bir zombi hayatta kalma haritasıdır. Gittikçe zorlaşmakta olan 16 zorlu dalganın üstünden geçebilen herkes için sürpriz bir sona sahip.

Ruins of the Dead İndir

Wandering

Minecraft Haritaları

Zıplama korkusu olan ve ilk birkaç adımda unutulmaz olan Wandering, vazgeçilmez bir Minecraft haritasıdır. İş yerinde yorucu bir günün ardından eve dönen 30 yaşında bir erkek olan Jack gibi oynuyorsunuz… Günün geri kalanını, şimsek sesleri, kırılan kemik sesleri ile tamamlıyorsunuz.

Wandering İndir

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol