Otomatik Driver İndirme ve Yükleme Programı – Driver Pack Solution

Bu yazımızda Otomatik Driver İndirme ve Yükleme Programı - Driver Pack Solution hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Bilgisayarınızda formattan sonra kurulamayan sürücülerOtomatik Driver indirme ve yükleme programı – Driver Pack Solution ile kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Bu yazımızda Otomatik Driver İndirme ve Yükleme Programı – Driver Pack Solution hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Otomatik Driver İndirme ve Yükleme Programı Driver Pack Solution

DriverPack Solution (DRPSU), Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarlarda donanım olarak kullanılan ve sürücüsü/yazılımı bulunamayan ya da bulmakta güçlük çekilen sürücüleri (driver) kendi driver veritabanında aratarak bulan ve size çeşitli seçenekler şeklinde yüklemenize izin veren ücretsiz driver yükleme yazılımıdır.

Otomatik Driver İndirme ve Yükleme Programı - Driver Pack Solution

DriverPack Solution, içerisinde bilinen bütün windows driver’larının yer aldığı bir driver pakettir. Bilgisayarınıza Format attıktan sonra veya ilk sisteminizi yüklediğinizde driverları en hızlı şekilde kurmanızı sağlar.

DrivePack Solution Windows Xp’den Windows 10’a kadar tüm Windows modellerini desteklemektedir.

Driver Pack Solution nasıl indirilir?

Programın DriverPack Online, DriverPack Offline Network ve DriverPack Offline Full olmak üzere üç ayrı versiyonu bulunur. DriverPack Solution uygulamasını buradan indirebilirsiniz

1# Sadece 6.45 MB Driver Pack Solution online uygulamasını indirerek sürücülerinizi online güncelleyebilirsiniz.

.:: Driver Pack Solution online İndir ::.

2# 608.12 MB DriverPack Offline Network uygulaması, Ağ donanımı için sürücüleri içerir (Lan/Wi-Fi). DriverPack Offline Network’ın çalışması için Internet bağlantısı gerektirmez .

.:: DriverPack Offline Network İndir ::.

3# DriverPack Offline Full , 23 GB boyutunda olup Tüm sürücüleri içerir, Internet bağlantısı olmadan çalışır, Torrent aracılığıyla indirilebilir.

.:: DriverPack Offline Full İndir ::.

Driver Pack Solution nasıl kullanılır?

1 – Programı indirerek kurulum başlatınız. Kurulum sırasında ekranı tamamen kaplayan kurulum penceresi gelecektir burada programın tam olarak kurulması için gereken dosyaları kendi sitesinden çekerek kurulum için size yazılım hazırlık yapacaktır.

2 – Hazırlanma aşamasında yeni bir kurulum penceresi açılacak ve burada sizin bilgisayarınızın adı ve diğer bilgiler yer alacaktır, bu kısımdan kuruluma devam ediyoruz. Yazılımın yüklenmesi esnasında DriverPack sizden bazı ek yazılımları yüklemenizi isteyecektir. Reklam amaçlı olan ve programla alakasız olan bu yazılımları liste üzerinden çıkartabilirsiniz. Bunun için ilk çıkan yükleme ekranında bulunan sağ menüden yazlı uygulamaların birisine dokunarak seçim ekranına gidebilirsiniz.

3 – Kurulum sırasında çıkan pencerede sizin bilgisayarınızın geri yükleme noktasını oluşturacaktır bunun anlamı herhangi bir sorunda kurulum yapılırken olan ayarları alır ve ileri de tekrar bu ayarları geri yüklemenizi sağlar.

Otomatik Driver İndirme

4 – Bu kısımdan sonra bilgisayarınıza yükleme işlemi başlar. Yükleme işlemi bitiminde bitir butonu görerek programı tamamen kurulumu bitirebilirsiniz.

Otomatik Driver İndirme

Program kurulumu aynı zamanda kullanımıdır, yani programın kurulumu bittiğinde Windows işletim sisteminizde bulunan tüm aygıtları da yüklemiş olacaktır.

Driver Pack Solution nasıl Uninstall yapılır?

DriverPack yazılımı Malwarebytes ile kaldırılabilmektedir.

Otomatik Driver indirme ve yükleme programı – Driver Pack Solution yazımız sona erdi.

Masaüstü yada Dizüstü bilgisayarınızdaki donanımlarınıza ait sürücüleri güncellemek için kullanabileceğiniz Driver Booster nedir, nasıl indirilir, nasıl kullanılır?

Otomatik Driver indirme ve yükleme programı – Driver Pack Solution yazımızda son olarak DriverPack hakkında en çok sorulan soruların cevaplarını verelim.

Driver Pack Solution hakkında sık sorulan sorular

Driver Pack Solution nedir?

DriverPack Solution (DRPSU), Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarlarda donanım olarak kullanılan ve sürücüsü/yazılımı bulunamayan ya da bulmakta güçlük çekilen sürücüleri (driver) kendi driver veritabanında aratarak bulan ve size çeşitli seçenekler şeklinde yüklemenize izin veren ücretsiz driver yükleme yazılımıdır.

Driverpack Solution güvenilir mi?

Evet güvenilirdir.

Driver Pack Solution online nedir?

Sadece 6.45 MB Driver Pack Solution online uygulamasını indirerek sürücülerinizi online güncelleyebilirsiniz.

DriverPack Offline Network nedir?

608.12 MB DriverPack Offline Network uygulaması, Ağ donanımı için sürücüleri içerir (Lan/Wi-Fi). DriverPack Offline Network’ın çalışması için Internet bağlantısı gerektirmez .

DriverPack Offline Full nedir?

DriverPack Offline Full , 23 GB boyutunda olup Tüm sürücüleri içerir, Internet bağlantısı olmadan çalışır, Torrent aracılığıyla indirilebilir.

DriverPack nasıl kaldırılır?

DriverPack yazılımı Malwarebytes ile kaldırılabilmektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu