Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Geri Getirme

 Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Geri Getirme

Whatsappa’ta size atılan ve siz görmeden silinen mesajı merak mı ettiniz? Whatsapp herkesten silinen mesajları geri getirme, silinen mesajı okuma nasıl yapılır anlatalım.

Whatsapp’da yanlışlıkla gönderdiğiniz bir mesajı karşı taraf görmeden geri alabiliyorsunuz. Bu grup sohbetlerinde de geçerli.

Kullanıcılar gönderilen mesajları herkesten veya yalnızca kendilerinden silebiliyor. Silinmek istenen mesajın üzerine uzun dokununca uygulamada üst kısımda beliren butonlar arasındaki çöp kutusu simgeli buton kullanıldığında silme seçenekleri beliriyor. Herkesten Sil seçeneği mesaj gönderildikten sonraki 7 dakika içinde kullanılabilmekte. Sonrasında bu seçenek kayboluyor ve geride yalnızca Benden Sil seçeneği kalıyor.

Mesajı herkesten sildiğinizde ilgili kişi veya kişiler Bu mesaj silindi uyarısını görüyor. Mesajı gönderdikten sonraki 7 dakika içerisinde ilgili kişi veya kişiler mesajı okumuş veya okumamış olsalar da mesajı herkesten silebiliyorsunuz. Sonrasında ise bu seçenek ortadan kalkıyor.

whatsapp herkesten silinen mesajı görme

WhatsApp’ta herkesten silinen mesajı okumak için aşağıda sizlere önerdiğimiz 2 yöntemi kullanabilirsiniz.

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Geri Getirme

1.nciYol olarak; Whatsapp’ı cşhazınızdan silip yeniden yükleyerek silinen emsajlara ulaşabilmeniz mümkün. Mesaj geçmişiniz otomatik olarak yedeklenmiş olduğundan WhatsApp’ı açar açmaz silinen mesajlar da karşınıza çıkıyor.

2.Yol olarak da WhatsApp’ta silinen mesajı okumak için uygulama kullanabilirsiniz.  Aşağıda linklerini verdiğimiz WhatsRemoved, Restory, WhatsDelete vb. uygulamalarla silinen mesajları görebilirsiniz.

WhatsRemoved+
Price: Free

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Kaynak: