1. Ana Sayfa
  2. Smart TV- Uydu
  3. Netflix Ödeme Planı Nasıl Değiştirilir?

Netflix Ödeme Planı Nasıl Değiştirilir?

netflix-plan-degistirme

Netflix üyeliğiniz boyunca istediğiniz zaman Netflix planınızı değiştirebilirsiniz. Bu yazımızda Netflix ödeme planları hakkında bilgileri ve Netflix plan değiştirme işleminin nasıl yapılacığını anlatacağız.

Netflix, ihtiyaçlarınızı karşılamak için üç yayın planı sunar. Seçtiğiniz plan, Netflix’i aynı anda kaç cihazdan izleyebileceğinizi belirler.

Netflix Ödeme Planları

  • Temel Plan (Ayda 17,99 TL) : Netflix’te standart çözünürlükteki (SD) dizileri ve filmleri tek bir cihazdan izlemenize olanak tanır. Bu plan ayrıca, bir telefona ya da tablete içerik indirebilmenizi sağlar.
  • Standart Plan (Ayda 29,99 TL) : Netflix’te yüksek çözünürlükteki (HD) dizileri ve filmleri (mevcutsa) eş zamanlı olarak iki cihazdan izlemenize olanak tanır. Bu plan ayrıca, iki telefona ya da tablete içerik indirebilmenizi sağlar.
  • Özel Plan (Ayda 41,99 TL): Netflix’te yüksek (HD) ve ultra yüksek çözünürlükteki (Ultra HD) dizileri ve filmleri (mevcutsa) eş zamanlı olarak dört cihazdan izlemenize olanak tanır. Bu plan ayrıca, dört telefona ya da tablete içerik indirebilmenizi sağlar.

Netflix Ödeme Planı Nasıl Değiştirilir?

Netflix.com‘a giriş yaparak sağ üstte bulunan “Profil” bölümünden “Hesap” kısmına tıklayın.

Aşağıda bulunan “Plan Ayrıntıları” bölümündeki “Planı Değiştir” kısmına tıklayın.

blank

Burada hali hazırda abone olduğunuz planı görebilir ve istediğiniz bir plana geçiş yapabilirsiniz.

blank

İstediğiniz planı seçin, ardından “Devam Et ya da “Güncelle düğmesine tıklayın. Değişikliği “Onayla öğesini seçin. Yaptığınız değişiklik belirtilen günde geçerli olacaktır.

Yorum Yap