Sosyal Medya

Periscope Süper Kalp Nedir ?

Periscope Süper Kalp Nedir, Periscope Süper Kalp Ne İşe Yarar,   Periscope Süper Kalp satın alma nasıl yapılır?

Biliyorsunuz Periscope üzerinden yayın yapan kişiye ekrana dokunarak kalp gönderebiliyoruz. Persicope Süper kalplerle artık beğeniler daha mükemmel gözükecek. Peki Periscope Süper Kalp Nedir?

Periscope Süper Kalp Nedir?

Scope’un super hearts veya Türkçe ismiyle süper kalp özelliği kısaca uygulama içi satın alım diyebiliriz. Periscope canlı yayın sırasında izleyiciler tarafından ne kadar sayıda ekrana dokunulursa o kadar  ücretsiz kalp gönderilebiliyor.

Periscope’taki yayıncılar, artık doğrudan servis üzerinden para kazanabilecek. İzleyiciler “Süper Kalpler” adını taşıyan sanal hediyelerle favori yayıncılarına olan desteklerini hem maddi hem de manevi biçim de gösterebilecek.

Süper Kalpler’i gönderebilmek için önce Süper Kalpler satın almak gerekiyor. Bu kalpler şimdilik sadece canlı yayınlar sırasında satın alınıp gönderilebiliyor

Periscope Süper Kalp satın alma nasıl yapılır?

Süper Kalpler’i gönderebilmek için önce Süper Kalpler satın almak gerekiyor. Bu kalpler şimdilik sadece canlı yayınlar sırasında satın alınıp gönderilebiliyor.

Süper Kalpler’i satın almak için ise Scope’un sanal para paketine sahip olmanız gerekiyor. Sanal para ise gerçek para ile alınıyor.

Periscope Süper Kalp Paket Ücretleri;

  • Acemi ( 1050 ) 3,49 TL
  • Hayran ( 3500 ) 9,99 TL
  • Taraftar ( 12000 ) 34,99 TL
  • Kanka ( 30750 ) 89,99 TL
  • Fanatik ( 63650 ) 184,99 TL
  • Kral ( 132650 ) 349,99 TL ( fiyatlar değişebilir )

İlk önce süper kalp göndermek için Jeton Al ile kalpleri almamız gerekmektedir. Kullanıcı sayısı ve izlenme oranı yüksek bir videoda bu işlemi satın alabilirsiniz.

Video izleme sırasında elimizle video üzerinde basılı tutarken aşağıdan yukarıya doğru çekiyoruz. “Süper Kalp ver” yazan yere dokunuyoruz. Burada “Jeton Al” butonu basarak göndereceğimiz süper kalpleri satın alma işlemine geçebiliriz.

Periscope Süper Kalp Nedir ?

Satın alacağımız paketleri adetlerine göre göreceksiniz.

Periscope Süper Kalp Nedir ?

Satın alacağınız süper kalp paketini seçiyoruz ve üzerine bir kere dokunduğumuzda “Uygulama içi satın alım” bildirimi göreceksiniz.

Androidde PlayStore kimliği, IOS’ta ise Apple Kimliği  ile giriş yaparak hesabınıza tanımlı bir kredi kartı ya da hediye kart üzerinden süper kalp satın alabilirsiniz.


Periscope canlı yayın uygulamasında izleyici kazanmak istermisiniz? İşte Periscope’da İzleyici Kazanmak için Yapmanız Gereken 5 Şey !

Son Düzenleme: 12 Ekim 2018

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu