Telefonunuzda oynayabileceğiniz Saklı Eşyaları Bulma Oyunları

Android ve iPhone'larınızda oynayabileceğiniz mobil Kayıp eşya bulmaca oyunları!

Kayıp eşyalar gibi, zor nesne ve saklı eşyaları bulma oyunları keyifli vakit geçirmek isteyen oyun severler tarafından oynanan oldukça popüler oyun türleridir.

Bir şehirde ya da bir odada gizlenmiş saklı eşyaları bulmaya ne dersiniz? İşte Android ve iPhone’larınızda oynayabileceğiniz mobil Kayıp eşya bulmaca oyunları!

Saklı Eşyaları Bulma Oyunları

Saklı eşyaları bulma oyunları nı aşağıdaki PlayStore ve AppStore linklerinden güvenle mobil cihazlarınıza indirrerek oynayabilirsiniz.

Time Gap

Saklı eşyaları bulma oyunları,Kayıp eşya bulmaca oyunları,Zor nesne bulmaca

Time Gap’ta akıllıca saklanmış nesneleri bulmaya çalışıyorsunuz. Nesne bulmaktan sıkıldığınız zamanlarda ise Time Gap’ta yer alan balon patlatma ve renk eşleştirme mini oyunlarını oynayabilirsiniz. Time Gap, hem oynanış hem de oynanış açısından oldukça başarılı bir yapımdır. Ücretsiz olarak sunulan Time Gap’ta bazı tarihi kişilikler de yer alıyor. Time Gap’ı arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilir ve hatta haftalık turnuvalara katılabilirsiniz.

[appbox googleplay com.absolutist.timegap] [appbox appstore 661173158]

Escape the Ghost Town

Saklı eşyaları bulma oyunları,Kayıp eşya bulmaca oyunları,Zor nesne bulmaca

Escape the Ghost Town, çok başarılı bir gizli nesne bulma oyunudur. Akıllıca gizlenmiş çok sayıda gizli nesnenin yer aldığı Escape the Ghost Town’da hayalet kasabadan kaçmanıza yardımcı olabilecek nesneleri bulmaya çalışıyorsunuz. Escape the Ghost Town’da yer alan reklamlar, oyuncuların dikkatinin dağılmasına neden olabiliyor.

[appbox googleplay com.asg.etgt] [appbox appstore 951343857]

Pearl’s Peril

Saklı eşyaları bulma oyunları,Kayıp eşya bulmaca oyunları,Zor nesne bulmaca

Başarılı gizli nesne bulma oyunu olan Pearl’s Peril’de babasının ölümünün gizemini aydınlatmak içinPearl Wallace’e yardım ediyoruz. Gerçek katili ortaya çıkarmak için dünyanın dört bir yanına seyahat ederek gizli nesneleri bulmaya çalışıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan Pearl’s Peril, sürükleyici birhikâyeye sahip.

[appbox googleplay com.wooga.pearlsperil] [appbox appstore 594802437]

Criminal Case

Saklı eşyaları bulma oyunları,Kayıp eşya bulmaca oyunları,Zor nesne bulmaca

Criminal Case, Google Play Store’da yer alan en popüler gizli nesne bulma oyunlarından bir tanesidir. Bir dedektifi kontrol ettiğimiz Criminal Case’te cinayet vakalarını aydınlatmaya çalışıyoruz. Cinayet vakalarını çözmek için akıllıca gizlenmiş nesneleri bulmaya çalışıyor, elde ettiğimiz kanıtları analiz ediyor, tanıkları ve şüphelileri sorguluyoruz.

[appbox googleplay com.prettysimple.criminalcaseandroid] [appbox appstore 767473889]

June’s Journey

Saklı eşyaları bulma oyunları,Kayıp eşya bulmaca oyunları,Zor nesne bulmaca

Pearl’s Peril’in yapımcısı tarafından geliştirilen June’s Journey’da gizem dolu ve dramatik olayların yer aldığı bir dünyaya adım atıyoruz. Akıllıca gizlenmiş olan nesneleri bularak bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan June’s Journey, etkileyici grafiklere sahip. 1920’li yıllarda geçen June’s Journey’de dünyanın dört bir yanını gezerek bulmacaları çözmek için gizlenmiş ipuçlarını bulmaya çalışıyoruz.

[appbox googleplay net.wooga.junes_journey_hidden_object_mystery_game] [appbox appstore 1200391796]

Saklı eşyaları bulma oyunları şimdilik bu kadar!

Hayal gücünüzü yansıtarak, arazi üzerinde evler, binalar, köprüler ve daha pek çok yapı inşa edebileceğiniz en iyi Şehir kurma oyunları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu