Shiny Pokemon Nedir, Nasıl Yakalanır?

Shiny Pokemon Nedir, Nasıl Yakalanır?

Son güncelleme: 18 Eylül 2016

Bu konumuzda sizlere Shiny Pokemon Nedir yani aslında parlak pokemon nedir bundan bahsedeceğiz ve ardından shiny pokemon nasıl yakalanır bundan bahsedeceğiz.

Oyun günden güne büyüyor ve şimdiden 35 ülkeyi kasıp kavurmaya başladı. Hatta bundan dolayı oyunda sunucu kaldırmamasından dolayı kapanmalar yaşanıyor. Aslına bakarsanız oyun henüz ülkemizde çıkmadı ancak APK sayesinde bu oyunu oynayabiliyoruz ve herhangi bir sorun yaşamıyoruz ancak henüz resmi olarak oyun yayımlanmadı. Oyunu yayımlamayı bırakın şuan oyunun BETA yani deneme sürümü oynanıyor ve muhtemelen oyuna daha bir çok özellik gelecek ancak daha şimdiden bilinmeyen şeyler var bunlardan bir tanesi de shiny pokemon.

Shiny Pokemon Nedir, Nasıl Yakalanır?

Shiny Pokemon Nedir ?

Shiny Pokemonda aslında bildiğimiz pokemonlardan bir tanesi ancak çok nadir bulunan bir pokemon. Yani diğer pokemonlar gibi her yerde bulabileceğiniz bir pokemon değil. Normalde pokemonu çok yakından takip eden kişiler bu pokemondan haberdar ancak bazı kişiler ise bu pokemondan haberdar bile değil.  Bu pokemonun farkı ise renginde ki farklılık ve başka bir özelliği yok diyebilirim. Yani şekil bir pokemona sahip olabilirsiniz hepsi bu.

Shiny Pokemon Nasıl Yakalanır ?

Shiny Pokemon yakalamak istiyorsanız park ve genel yerlere gitmenize aslında gerek yok. Evinizde bile bir shiny pokemona rastlayabilirsiniz ancak tabi ne kadar çok ararsanız o kadar bu pokemonu yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Şu ana kadar bu pokemonu yakalayanı görmedim ancak yabancı bloglar ve forumlarda varlığından söz ediliyor. Eğer yakalarsak ilk burada sizlerle paylaşacağız. Eğer siz bu pokemonu yakaladıysanız yada bu söylenti hakkında bir fikriniz var ise bizlere yorum atıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

] }

1 Yorum

Çok işime yaradı tşk

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol