Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Online yer bildirimi yapmak için kullandığınız, Foursquare bünyesindeki Swarm hesabını silmek isteyebilirsiniz. İşte adım adım Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Swarm uygulaması gittiğiniz mekanlarda yer bildirimi yapabileceğiniz ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir platform. Foursquare olarak başlayan ve sonrasında Swarm adını alan uygulamanın halihazırda milyonlarca kullanıcısı bulunuyor.

Diğer sosyal medya uygulamalarından alışık olduğumuz hesabı geçici olarak dondurma özelliği Swarm tarafında bulunmuyor. Bu rehberimizde Swarm hesabını silmek için neler yapmanız gerektiğini anlatıyoruz.

Artık uygulamayı kullanmak istemeyen kullanıcılar için hazırladığımız bu rehberde, Swarm hesabı nasıl silinir adım adım gösteriyoruz.

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır ? (2017)

Swarm, Foursquare uygulaması üzerinden çalışır. Bu yüzden Swarm hesabınızı silmek için Foursquare hesabınızı silmeniz gerekir. Böylelikle Swarm hesabınızda silinmiş olur.

Swarm hesabı silme işlemi için öncelikle Foursquare.com’dan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmamız gerekiyor.

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır ? (2017)

Sonrasında buradaki bağlantıya tıklayarak Swarm hesap silme sayfasına gidiyoruz. Bu sayfa üzerinde Swarm hesabınızı neden silmek istediğinizi anlatan seçeneklerden birini seçip, Delete Account butonuna tıklıyoruz.

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır ? (2017)

Hesabımızı silme işlemini onaylamak için şifremizi giriyoruz ve Confirm tuşuna basıyoruz. Bu adımdan sonra ana sayfaya yönlendirileceksiniz.

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır ? (2017)

Bilgilerimizi kullanarak tekrar giriş yapmaya çalıştığımızda aşağıdaki gibi bir uyarı ile karşılaşıyorsanız hesabınızı silme işleminiz tamamlanmış demektir.

Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır ? (2017)

Son olarak, Foursquare ve Swarm hesaplarınız birbiriyle bağlantılı olduğundan dolayı Swarm hesabınızı sildiğinizde Foursquare hesabınızın da silineceğini unutmayın. Bir başka rehberde görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu