1. Ana Sayfa
  2. MOBİL
  3. Telefonlar için En iyi Canlı Skor Uygulamaları

Telefonlar için En iyi Canlı Skor Uygulamaları

Telefonlar-için-En-iyi-Canlı-Skor-Uygulamaları

Futbol, Basketbol ve diğer spor türleri için karşılaşmaları takip edebileceğiniz telefonlar için en iyi canlı skor uygulamaları listesi derledik.

Spor ve Futbolla ilgilenenlerin sıkça kullandığı uygulamalardan biri de canlı maç sonuçları için kullanılan uygulamalardır. Sizlere sunacağımız en iyi canlı skor uygulamaları sayesinde Televizyondan maçı izleme imkanı bulamadığınızda veya bir işiniz olduğunda yaşanan olayları bildirim şeklinde veya uygulamada anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

En iyi Canlı Skor Uygulamaları

365Scores Canlı Skor

canli-skor-uygulamalari

365Scores Canlı Skor, futbol dünyasını ve canlı maç skorlarını anlık olarak takip edebileceğiniz Android ve iPhone için canlı skor takibi uygulamasıdır. Uzun zamandır web üzerinde hizmet veren ve kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilen 365Scores kullanıcılarına daha hızlı yoldan canlı skorlara erişme imkanı sunuyor.

SofaScore Canlı Skor Sonuçları

canli-skor-uygulamalari

SofaScore LiveScore uygulaması ile futbol, basketbol ve diğer spor dallarındaki haber ve istatistiklere hemen ulaşabilirsiniz. Uygulama başta futbol ve basketbol olmak üzere çok sayıda spor dalındaki ligleri destekliyor ve böylece müsabakalara dair en son bilgilere hemen ulaşmak mümkün hale geliyor.

FlashScore Türkiye

canli-skor-uygulamalari

Takip ettiğiniz futbol, basketbol, tenis ve diğer sporların skorları

FlashScore Türkiye
Price: Free

Spor Arena

canli-skor-uygulamalari

Spor Arena mobil uygulaması, futbol, basketbol, voleybol, espor, motor sporları ve diğer branşlardaki gelişmeleri takip edebileceğiniz en iyi canlı skor uygulamasıdır. Canlı skorlar, maç özetleri, fikstür, spor haberleri ve dahası tek bir uygulamada. Hem de ücretsiz indirip içeriğinden ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.

Sahadan

canli-skor-uygulamalari

Tüm dünya futbol ve basketbol liglerini anlık olarak takip edebileceğiniz uygulama ile bahis heyecanını her yerde yaşayabilir ve kolayca kuponlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Maçkolik

canli-skor-uygulamalari

Eğer spor müsabakalarının sonuçlarını düzenli olarak takip ediyorsanız mobil cihazınızla bu sonuçlara ulaşmak eskisinden çok daha kolay.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap