Sosyal Medya

TikTok Takipçi Arttırma

Tüm dünyada popüler olan TikTok’ta, size tik tok takipçi arttırma hilesi kullanmadan TikTok takipçi arttırma yöntemlerini sunacağız.

TikTok, dünyanın popüler sosyal platformlarından birisi. Tictok, iOS, Android ve Windows sürümü olan bir mesajlaşma servisi.

Hem telefonda hem de bilgisayarda kullanılabilen Tictoc, ücretsiz olarak yüklenebiliyor.  Tictok ile fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer, ders notları ya da aklınıza gelebilecek her şeyi paylaşabiliyorsunuz. Uygulama üzerinde sesli görüşme ve mesajlaşma gibi seçenekler de bulunuyor.

TikTok’ta takipçi sayısı milyonları geçen pek çok kullanıcı bulunuyor. Sizde TikTok takipçilerinizi arttırmak istiyorsanız tik tok takipçi arttırma hilesi gibi yöntemlere başvurmanıza hiç gerek yok.

TikTok Takipçi Arttırma

Aşağıda sizlere önerdiğimiz TikTok takipçi arttırma yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Özgün içerik üretin!

Diğerleriyle aynı türde içerik yayınlarsanız, takipçi sayınızda ciddi bir artış olmaz. Dolayısıyla orijinal fikirler bulmanız gerekir.

TikTok’ta şu anda dudak senkronizasyonu ve dans videoları yayınlayan çok sayıda kullanıcı var. Bu tarz videolar yayınlayabilirsiniz ancak daha fazla takipçiye sahip olmak için orijinal fikir bulmak şarttır.

Her gün mutlaka içerik ekleyin!

Diğer sosyal medya platformlarında da olduğu üzere TikTok’ta belli bir kitle oluşturmak ve tiktok takipçi kasma için günlük video yayınlamanız gerekir.

Bu sebepten dolayı bir içerik programı hazırlamanız gerekiyor ve o programa günlük olarak uymanız şart. Eğer uzun süre içerik üretmezseniz, sahip olduğunuz takipçileri de kaybedeceğinizi belirtelim.

Videolarınızda popüler müzikleri kullanın!

TikTok, müzik üzerine kuruludur. Dolayısıyla videolarda popüler müzikleri kullanmanız önemlidir. Beatles veya heavy metal dinlemekten zevk alabilirsiniz ama ne yazık ki bu tür şarkılar genellikle TikTok’ta popüler değildir.

TikTok’ta popüler olan müzikleri öğrenmek için keşfet kısmına bakmanız yeterlidir. Kullanıcıların hangi şarkıyı tercih ettiğini öğrenebilmek için videonun sağ alt köşesinde yer alan plak simgesine dokunmanız gerekiyor. Açılan sayfada şarkının kaç videoda kullanıldığını öğrenebilir ve favorilere kaydedebilirsiniz.

Başka kullanıcılarla düet yapın

Diğer kullanıcılar ile düet yapmak, takipçi sayınızı artırmanın ve içeriğinizin yeni insan gruplarına ulaşmasına yardımcı olmanın harika bir yoludur. TikTok’un düet işlevi, başka bir kullanıcıyla yüz yüze görüşmek zorunda kalmadan düet yapabilmenizi sağlar.

Benzer miktarda takipçi kitlesi olan kullanıcılarla düet yapmak en iyisidir. Örneğin, 50 takipçiniz varsa, yaklaşık 50 takipçisi olan başka bir kullanıcıyla iş birliği yapmayı denemelisiniz. Daha fazla takipçi kazandıkça daha popüler kullanıcılar ile düet yapabilirsiniz.

Hashtag’lere dikkat edin!

Tıpkı Twitter ve Instagram’da olduğu gibi TikTok’ta da hashtag kullanılıyor. Keşfet kısmından popüler hashtag’leri takip etmelisiniz. TikTok’ta trend olan hashtag’ler sürekli olarak değişiyor, bu nedenle videonuzu doğru zamanda gönderdiğinize emin olun.

Takipçi kazanmak için başkalarını takip edin!

Diğer kullanıcıları takip etmek, kitlenizi artırmak için genellikle yeterli olmaktadır.

Sizi takip eden birini ve onun takip ettiği kişileri takip etmek, takipçi kazanmak için bilinen ancak söylenmeyen bir internet kuralıdır. Yeteri kadar kullanıcıyı takip ettikten sonra takipçi sayınızda önemli bir artış olacaktır.

Videolar için profesyonel ekipman şart! 

Popüler TikTok kullanıcılarının videolarını kirli bir yatak odasında veya karanlık ışıkta çekmediklerini fark edeceksiniz. Bazı kullanıcılar, videolarının mükemmel görünmesini sağlamak için profesyonel ekipman kullanıyor.

Arkadaşınız videolarınızı çekmek için her zaman uygun olamayacağından dolayı bir telefon tripod’u satın alabilirsiniz. Aydınlatma sistemi, videonuzu daha çekici ve izlenebilir seviyeye getirir. Harici bir mikrofon almayı da düşünebilirsiniz. Akıllı telefonların mikrofonları her zaman yeterli olmayabilir ve genellikle arka plan gürültüsünü engellemez.

Kamera becerilerinizi geliştirin!

Ünlü TikTok fenomenleri gibi videolar oluşturmak için fotoğrafçılığın temellerini öğrenmeniz ve kamera becerilerinizi geliştirmeniz gerekir. Temel bilgileri öğrenerek, profesyonel görünümlü videolar çekmeye başlayabilirsiniz.

Çekime başlamadan önce, bulunduğunuz yerdeki dikkat dağıtıcı şeylerden kurtulduğunuzdan emin olun. Bu, odanızın temizliği veya daha sessiz bir alana geçmeniz anlamına gelir.

Ek olarak, telefonunuzun kamerasındaki odak ve poz ayarını da kilitlemeniz gerekir. Aksi takdirde, telefonunuz sürekli olarak odağını ve aydınlatmasını ayarlayacağından dolayı çekimlerinizin çok amatör görünmesine neden olur.

TikTok profilinizi mutlaka sosyal medyada paylaşın!

Başka bir sosyal medya platformunda oldukça geniş bir takipçi kitleniz varsa, kesinlikle bundan yararlanmalısınız. Takipçi sayınızın fazla olduğu sosyal medya hesabınız üzerinden Tiktok profilinizi paylaşabilirsiniz. Böylece TikTok takipçi sayınızda artış olacaktır.

Son Güncelleme: 28 Ekim 2019

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu