Ücretsiz en iyi Mail Servisleri

Bu yazımızda güvenilir, kolay kullanımlı, bedava e-posta hizmeti arayanlar için Ücretsiz en iyi Mail Servisleri ‘ni derledik.

e-mail artık günlük hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Bu yazımızda popüler mail servislerine (yahoo, yandex mail, gmail) alternatif olabilecek güvenilir ücretsiz e-mail servislerini ele alacağız.

Ücretsiz en iyi Mail Servisleri

Microsoft Outlook

Ücretsiz en iyi Mail Servisleri

Microsoft tarafından sağlanan eski Hotmail’in yeni adı Outlook, e-posta alımları için size sınırsız alan sunmaktadır. Mobil üzerinde kullanımı oldukça sade ve kullanışlıdır. Benimde kullandığım bir e-posta servisi olduğundan rahatlıkla istenmeyen gönderileri de kısıtladığını söyleyebilirim.

.:: Microsoft Outlook servisne buradan giriş yapabilirsiniz. ::.

 GMX Mail

Ücretsiz en iyi Mail Servisleri

Almanya’nın en büyük internet servis sağlaycılarından biri olan United Internet’in bir yan kuruluşu olan GMX Mail, 1997 yılından bu yana hizmet veriyor. Aylık 11 milyon aktif kullanıcıya sahip olan serviste 1 GB dosya depolama alanı, 50 MB eklenti sınırı, IMAP ve POP desteği bulunuyor. Ayrıca, sınırsız e-posta depolama alanı sunmasıyla da dikkat çekiyor.

.:: GMX Mail’e Buradan giriş yapabilirsiniz ::.

Zoho Mail

Ücretsiz en iyi Mail Servisleri

Zoho Mail’in geniş depolama, POP ve IMAP erişimi, anlık mesajlaşma ve çevrimiçi ofis paketleri ile sağlam bir e-posta hizmeti verdiğini söyleyebilirim. Aslına bakarsanız Zoho Mailprofesyonel kullanıcıları hedefleyiyor ama kolay kullanımı olduğunu düşünüyorum ve en azından listede bir alternatif olarak yer alması gerekiyor.

.:: Zoho Mail servisine buradan giriş yapabilirsiniz ::.

iCloud

Ücretsiz en iyi Mail Servisleri

Apple’ın girişimi olan iCloud servisi Mac, iPad ve iPhone kullanıcılarının çoğunun kullandığı bir hizmet. E-posta hizmetinin dışında iPhone’umu bul, fotoğraflar, belgeler, iCloud Drive gibi özellikleri de bulunan iCloud, 720 milyon kullanıcıya sahip. Ancak, bunlardan kaçının e-posta olarak kullandığı net olarak bilinmiyor. Tüm iCloud kullanıcıları için ücretsiz olarak 5 GB depolama alanı sunuluyor, eğer bu alanı yükseltmek istiyorsanız ek paketler satın alabilirsiniz.

.:: iCloud mail servisine buradan giriş yapabilirsiniz ::.

 AOL Mail

Ücretsiz en iyi Mail Servisleri

E-posta servislerinin büyükbabası olarak nitelendirebileceğimiz AOL Mail servisi 1993 yılından bu yana varlığını sürdürüyor. Yaşı sebebiyle çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan serviste, bu sayı son yıllarda giderek azalmaya başladı. 2006 yılında aylık 50 milyon aktif kullanıcısı bulunan ve 2010 yılında dünyanın üçüncü büyük e-posta servisi olan AOL Mail servisinin şu anki aktif kullanıcı sayısı 25 milyona düştü. Yine de alternatif olarak kullanılabilecek servislerden biri olma özelliği taşıyor.

.:: AOL Mail servisine buradan giriş yapabilirsiniz ::.

Elude

Ücretsiz en iyi Mail Servisleri

Darknet’te en popüler e-posta sağlayıcısı haline gelen Elude, güvenlik ve gizlilik konusuna büyük önem veriyor. JavaScript kullanmayan, kayıt sırasında telefon numarası veya diğer kimlik numaralarını istemeyen serviste tüm sunucu trafiği şifreleniyor. .onion uzantılı bir adresi olduğundan yalnızda TOR tarayıcısı üzerinden Elude servisine erişebiliyorsunuz.

.:: Elude mail servisine buradan giriş yapabilirsiniz ::.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu