Instagram’da Videoların Sesini Otomatik Olarak Kapatma

Instagram’da Videoların Sesini Otomatik Olarak Kapatma

Instagram’da Videoların Sesini Otomatik Olarak Kapatma ve  tamamen sessiz olarak oynatılmasını isterseniz  aşağıdaki yazımızı okumaya devam ediniz.

Instagram‘da oynattığınız videoların seslerini akıllı telefonunuzun genel ses ayarlarını kullanarak istediğiniz gibi açıp kapayabiliyoruz. Instagram videoların varsayılan olarak tamamen sessiz olarak oynatılmasını isterseniz; Instagram’da yer alan ayarlar yardımıyla biz bu işlemi gerçekleştiririz.

Instagram’da Videoların Sesini Otomatik Olarak Kapatma

Oynatılan videoların sesini varsayılan olarak kapatmak istiyorsanız, öncelikle profil sayfanızı ziyaret etmeli ve ardından sağ üst tarafta yer alan simge yardımıyla “Seçenekler” menüsüne giriş yapmalı ve sonrasında “Videolar” seçeneği yardımıyla Instagram video ayarları menüsüne giriş yapmalısınız.

Son olarak “Sesli” seçeneği yanında yer alan butona dokunarak, videolar için sesleri kolayca kapatabilirsiniz veya tekrar açabilirsiniz.

Instagram'da Videoların Sesini Otomatik Olarak Kapatma

 

Instagram’da bu bölümde ayarladığınız sesli veya sessiz ayarı videolar için varsayılan olarak atanacaktır. Fakat siz instagramda sessiz seçeneğini seçerseniz videolar için varsayılan yaptığınız için izlediğiniz videoların hiçbirinin sesi çıkmayacaktır.

İnstagram’da tekrar aynı menüden açabilirsiniz çünkü videoları izlerken sağ üstte yer alan ses butonuna tıklayarak sadece o izlediğiniz video için anlık olarak sesi tekrar aktif hale getirirsiniz. Instagram’da videoları tekrar sesi açmak için aynı yöntemin tersini uygularız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

34 yorum

  1. Aramadığım yer kalmadı keşke daha önce sitenizi ziyaret etseydim

  2. Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

  3. internette neredeyse her yerde aynı şey var ama buradaki çözümler çok farklı teşekkürler

  4. Telefonumda bir kaç sorunum vardı teknolojidolabi.com sitesi sayesinde bu sorunlardan kurtuldum Teşekkürler.

  5. Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?