Instagram’da Videoların Sesini Otomatik Olarak Kapatma

Instagram’da Videoların Sesini Otomatik Olarak Kapatma

Instagram’da videoların sesini otomatik olarak kapatma ve videoların tamamen sessiz olarak oynatılmasını isterseniz  aşağıdaki yazımızı okumaya devam ediniz.

Facebook’daki gibi Instagram’da da videolar otomaik olarak açılmaktadır. Instgram’da otomatik oynatılan videroların sesini tamamen kapatmanız mümkün.

Instagram akışındaki videolar otomatik olarak sessiz bir şekilde başlıyor. Videoların sesini açmak için her video için ses logosuna dokunmak ya da akıllı cihazınızın ses açma tuşuna basmak gerekiyor.

Bir videonun sesini açtığınız zaman diğer videolar da otomatik olarak sesi açık bir şekilde oynamaya başlıyor. Peki Instagram’da videoların sessiz oynaması için ne yapacağız?

Instagram’da Videoların Sesini Otomatik Olarak Kapatma

Tabii istediğiniz zaman istediğiniz videonun sesini kapatabileceksiniz. Daha sonra Instagram’dan çıkış yaptığınızda, otomatik ses çalma özelliği yine eskisi gibi varsayılan olarak ‘sessiz’ modunda kalacak.

Yani temel olarak Instagram açıldığında otomatik ses çalma devredışı olacak ama o oturum esnasında videolardan birinin sesini açarsanız, oturum boyunca diğer videolar da sesli olarak çalmaya devam edecekler.

Dilerseniz Instagram’da videoların otomatik olarak oynamasını  da engelleyebilirsiniz.  Instagram’da Videoların Otomatik Açılmasını Engellemek için buradaki yazımza bakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

36 yorum

  1. Aramadığım yer kalmadı keşke daha önce sitenizi ziyaret etseydim

  2. Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

  3. internette neredeyse her yerde aynı şey var ama buradaki çözümler çok farklı teşekkürler

  4. Telefonumda bir kaç sorunum vardı teknolojidolabi.com sitesi sayesinde bu sorunlardan kurtuldum Teşekkürler.

  5. Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?