Sosyal Medya

WhatAlert Nedir? WhatAlert Nasıl Kullanılır ?

WhatAlert nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, bu uygulama ile neler yapılabilir tarzı konu başlıklarını inceleyeceğiz.

Whatsdog kısa bir süre önce Play Store üzerinden silindi. WhatsDog benzeri uygulama arıyorsanız WhatAlert adlı Android uygulamasını kullanabilirsiniz. WhatAlert ne işe yarar, nasıl kullanılır, bu uygulama ile neler yapılabilir tarzı konu başlıklarını inceleyeceğiz.

WhatAlert nedir ?

WhatsApp uygulaması bir çok sevgilinin mesajlaşmak için tercih ettiği en iyi mesaj servislerinden birisi. Bu uygulamaya gelen yeni özellikler ile uygulama daha iyi hale geldi.

Whatsapp son görülme kapatma gibi işlemler geldiğinde bir çok kişi sevindi ve bu özelliğin gelmesini olumlu karşıladı. Ancak WhatsDog uygulaması çıktı mertlik bozuldu : ) Bu uygulama Play Store’dan silinsi de buna benzer alternatif uygulamalar türedi. Bunlardan birisi de WhatAlert uygulaması oldu.

whatalert-android whatalert-indir

Whatsdog uygulaması çalışmıyor diyen WhatsApp kullanıcıları bu uygulamayı deneyebilir.

# Bu uygulama ile karşınızda ki kişi son görülmeyi kapatsa bile son görülme tarihini görebiliyorsunuz. Whatsapp Son Görülmesi Kapalı Olanların Son Görülmesini Görme bilgisini de vermiş olduk.

# Kişi online olduğunda online bildirimi size gelmekte.

# Profil resmi günlüğü ile ne kadar profil resmi değiştirdiğini görebiliyorsunuz.

# Bu uygulamada tıpkı Whatsdog’da ki gibi seçtiğiniz kişinin gün içerisinde ne zaman kaç dakika online olduğunu görebiliyorsunuz.

WhatAlert nasıl kullanılır ?

Uygulamayı yükledikten sonra açın. Uygulamayı açınca En üst kısımda çıkacak olan ” CONTİNUE ” seçeneğine dokununuz. Buna dokunduktan sonra WhatsApp listeniz açılacaktır. Listeden takip etmek istediğiniz kişi ve kişileri seçiniz. Alt menüde Contacts(kişiler), Selected (Seçtiğiniz kişier), Last online(Son görülme), Images(Fotoğraflar) seçenekleri yer almakta. Kişileri WhatsApp rehberinden ekledikten sonra bu alt menüyü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

WhatAlert indir

Bu uygulamanın normal ve Premium versiyonları bulunmakta. Normal sürümü ile üstte anlattığım özellikleri kullanabilirsiniz.

Normal sürümü buradan indirebilir, Premium sürümü de buradan satın alabilirsiniz.

5 TL gibi fiyattan sunulan Premium versiyonda online raporlama, Profil fotoğrafı güncelleme bildirimleri, Profil resmi tarih günlüğü yer almakta. Premium versiyonda reklamlar yok, sınırsız geçmiş günlüğü çevrimiçi / çevrimdışı olma durumu yer almakta.

Free versiyonda kullanabileceğiniz özellikler:
Ücretsiz sürümü:
– Reklam var.
– Günlük 5 online bildirimi
– 1 İletişim
– 3 Profil resmi değiştirme uyarısı
– 5 Online / Offline bildirim uyarısı

Premium versiyonda kullanabileceğiniz özellikler:
Premium sürümü:
– Reklam yok.
– 15 İletişim
– Kişi başına 50 görüntü bildirimi
– Sınırsız Online / Offline bildirim uyarısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu