1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. WhatsApp Plus Nedir, Nasıl İndirilir ?

WhatsApp Plus Nedir, Nasıl İndirilir ?

WhatsApp Plus Nedir, Nasıl İndirilir ?

Klasik Whatsapp uygulamasında farklı olarak bir çok özelliğe sahip olan WhatsApp Plus nedir, nasıl indirilir, nasıl kullanılır bu yazımızın konusunu oluşturuyor.

WhatsApp Plus Nedir ?

WhatsApp Plus, Whatsapp Android uygulamalarına çeşitli ek özellikler ekleyen bir uygulamadır. WhatsApp Plus, Android telefonlar üzerinde kullanılan ve WhatsApp uygulamamasına ek özellikler ekleyen bir yardımcı program.

WhatsApp Plus resmi bir Whatsapp uygulaması değildir.

WhatsApp Plus Nedir, Nasıl İndirilir ?

WhatsApp Plus’ın Normal WhatsApp’dan farkı nedir ?

Whatsapp plus’ta Konuşma ekranı, Ana sohbet ekranı, Kişiler, Popup Bildirimi ve Widgetlar gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. Uygulamada yer alan onlarca temadan istediğinizi uygulayabilirsiniz, ayar yapmasanız bile birinin mesajınızı gördüğünüzde karşı tarafa mavi tik gitmeyecektir. Ayrıca Plus uygulamasında MP3 gönderimi de yapabilmeniz mümkün.

Uygulamada yer alan ‘Arttırılmış Medya’ sayesinde 1GB’a kadar olan medyaları yükleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gizlilik : Mavi tikler, 2.tikler, yazıyor, kaydediyor, mavi mikrofon ve benzeri her şeyi gizleyebilirsiniz.

Whatsapp Plus Özellikleri

Profilime Kim Baktı? : Whatsapp Plus sayesinde profilinize kimin baktığını kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için “Rehberler” bölümüne bakınız.
Temalar : Whatsapp Plus ile tema mağazasından tema indirebilir veya kendi zevkinize göre tema yapabilirsiniz. Ayrıca baloncuk ve tik stili gibi birçok özelleştirilebilir ayar bulunuyor.
Log Kaydı : 24 saat boyunca olan şeyleri kayda alır.
Arttırılmış Medya : Arttırılmıs medya ile 1GB video ve sınırsız resim yollayabilirsiniz.
Dil Seçeneği : Türkçe, Azerice ve İngilizce dil seçeneği mevcuttur. Ayrıca sohbetlerde dil çevirisi mevcuttur.
Çevrimdışı Mod : Çevrimdışı Mod ile whatsappta olsanız bile çevrimdışı gözükürsünüz.
Sürekli Çevrimiçi Mod : Sürekli Çevrimiçi Modu ile Whatsapp’tan çıktığınızda (arka planda açık olması gerekiyor) 15 dakikalığına çevrimiçi gözükürsünüz.
Sohbet Kilitleme : Sohbetlerinize pin kilidi koyabilirsiniz.

WhatsApp Plus Nasıl İndirilir?

Whatsapp Plus ile remi Whatsapp’ı aynı anda kullanamazsınız. Öncelikle Whatsapp verilerinizi yedekleyip Whatsapp’ı kaldırmanız gerekmektedir.

Whatsapp Plus uygulaması Google Play Store’de bulunmamaktadır. Aşağıdaki Whatsapp Plus apk dosyasını indirerek Whatsapp plus’ı kullanabilirsiniz.

.:: Whatsapp Plus APK İndir ::.

WhatsApp Plus Ceza Sorunu

Bu sürüm normal WhatsApp uygulamasından farklı olduğundan dolayı yasaklı sürüm olarak kabul edilmektedir, bunun için WhatsApp Plus kullanırken mutlaka son sürüm kullanmaya özen gösteriniz. Bu durum karşısında WhatsApp’ta ceza alma ihtimaliniz daha düşük olacaktır.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap