Instagram Gönderileri Nasıl Kaydedilir ?

Instagram Gönderileri Nasıl Kaydedilir ? Bir Instagram paylaşımı nasıl kaydedilir ? Fotoğraf yada Video nasıl kaydedilenler listesine alınır ?

İnternet tarayıcılarımızda yıllardır kullanmakta olduğumuz yer işareti ve yer imi özelliği sayesinde internet sitelerinin bağlantılarını kaydedebiliyor ve dilediğimiz zaman bu bağlantıları kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde internet sitelerine erişebiliyoruz.

Artık Instagram gönderi kaydetme özelliği ile kullanıcılar diledikleri paylaşımlara yer imi koyarak bu fotoğraf ve videoları arama derdinden kurtuluyorlar.Biliyorsunuz Instagramda beğendiğimiz fotoğraf ve videoları sonradan bulmak ve görüntülemek tam bir kabus oluyordu.

İşte bu yazımızda Instagram Gönderi Kaydetme Özelliği Nasıl Kullanılır anlatacağız.

Instagram Gönderileri Nasıl Kaydedilir ?

Instagram gönderi kaydetme özelliği ilk olarak iPhone üzerinde aktif hale geldi. Bu özellik kısa bir süre içinde Android cihazlarda ve iPad’ler üzerinde de aktif olacak.

Bir Instagram paylaşımını kaydedebilmek için Instagram’da gördüğümüz fotoğraf ve videoların sağ alt köşesindeki tuşu kullanacağız:

Instagram Gönderileri Nasıl Kaydedilir ?

Yukarıdaki resimde göreceğiniz yer imi tuşuna dokunarak fotoğrafı veya videoyu kaydedilenler listenize alabilirsiniz. Kaydettiğiniz fotoğraf ve videoları sonradan görüntülemek için Intagram’daki kendi profil sayfanıza gitmeniz gerekiyor:

Instagram Gönderileri Nasıl Kaydedilir ?

Instagram profiliniz açıkken yukarıdaki resimde işaretlediğimiz tuşa dokunarak daha önceden kaydettiğiniz Intagram paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz:

Instagram Gönderileri Nasıl Kaydedilir ?

Instagram, kaydettiğiniz gönderileri listelerken herhangi bir kategorilendirme yapmıyor. Ayrıca bu sayfada arama seçeneği de yok.

Bu nedenle zamanla bu listeyi doldurduğunuzda işler karışabilir. Umarız bu özellik zamanla geliştirilir. Yine de Instagram’ın gönderileri kaydetme özelliğini geç de olsa kullanıma açması güzel bir gelişme.

(Instagram Fotolarını Bilgisayara Kaydetme )

(Instagram Fotolarını Telefona Kaydetme )

Bu yazı 52 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android Telefon Nasıl Hızlandırılır ?

Android telefonunuz yavaşlamayamı başladı ? Uygulamalar, widget’ler telefonunuz yavaşladı ve telefonunuzdaki

0 13 18 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 59 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.