Instagram Fotolarını Telefona Kaydetme

Instagram Fotolarını Telefona Kaydetme 1

Son güncelleme: 17 Ağustos 2016

Fotoğrafları bilgisayardan programsız, kolay bir şekilde indirmek mümkün.  Ancak mobilde programsız bir şekilde indirmek mümkün olmuyor. Aslında ekran görüntüsü alıp, görseli kırparak da kaydedebilirsiniz fakat fotoğraf boyutu küçük olacağından, mobilde yardımcı uygulamalara ihtiyacımız olacak. Instagram Fotolarını Telefona Kaydetme  için aşağıda yer alan uygulamalardan yardım alabilirsiniz.

Instagram Fotolarını Telefona Kaydetme

Android için Instagram Fotolarını Telefona Kaydetme

Android için InstaSave uygulaması işinizi görecektir. Uygulamanın kullanımı son derece basit. Şimdi nasıl kullanıldığına bakalım.

InstaSave Android Instagram Fotoğraf İndirme ve Yedekleme Uygulaması

Uygulamayı yükledikten sonra, Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra hesabınızda paylaştığınız tüm fotoğrafları görebilirsiniz. Alt kısımda yer alan paneldeki butonların işlevleri sırasıyla; Keşfet, Profil Sayfanız, Beğendiğiniz Fotoğraflar, Pro SürümÖzellikleri.

Keşfet butonuyla beğendiğiniz fotoğrafları kaydedebilirsiniz. Bunun yanında, Instagram’da bir fotoğraf beğendikten sonra kalp ikonuna tıklayarak beğendiğiniz fotoğrafların tamamını görebiliyorsunuz.

Beğenilen Fotoğraflar

Bir fotoğrafı indirmek için ise şu adımları izlemeniz gerekiyor. Öncelikle indirmek istediğiniz fotoğrafa veya fotoğraflara bir kez dokunun. Fotoğraf seçili duruma gelecektir.

Fotoğraf Seçimi

Üst kısımda yer alan disket ikonuna basarak fotoğrafı kaydet diyoruz.

Kayıt Onayı

Onay verdikten sonra fotoğraf cihazınıza kaydedilecektir. Galeri bölümüne giderek, fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

İşlem Başarılı

IOS iPhone için Instagram Fotolarını Telefona Kaydetme

iOS kullanıcıları için de gerekli olan uygulama InstantSave. Kullanımı, Android için kullandığımız InstaSave uygulamasıyla aynı şekilde.

InstantSave iOS iOS için Instagram ve SnapChat Fotoğraflarını Kaydetme Uygulaması

İndirmek istediğiniz fotoğrafları seçiniz.

Fotograf Seç

Alt kısımda bulunan Multisave butonuna tıklayın. Fotoğraf kaydedilecektir.

Fotoğraf Kaydedildi

Eğer ben uygulamayla uğraşamam derseniz, yukarıda da belirttiğimiz gibi ekran görüntüsü alarak da yapabilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızı bilgisayara nasıl kaydedebileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki rehber yazıyı inceleyebilirsiniz.

Instagram Fotolarını Bilgisayara Kaydetme

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol