Akıllı Telefonu Şarjdan Çekince Alarm Çalsın

Akıllı Telefonu Şarjdan Çekince Alarm Çalsın

Taşınabilir şarj aleti (Powerbank) yada yedek pil sahibi değilseniz ve gün boyu akıllı telefonunuz elinizden düşmüyorsa işiniz zor. Gittiğiniz her ortamda priz arıyorsunuz, hadi priz buldunuz ama oturduğunuz masanız prize uzak ise sürekli gözünüzü telefonda kalıyorsa bu uygulama tam size göre. Akıllı Telefonu Şarjdan Çekince Alarm Çalsın istiyorsanız yazımızın devamını okumaya devam edebilirsiniz.

Akıllı Telefonu Şarjdan Çekince Alarm Çalsın

Android Akıllı Telefonu Şarjdan Çekince Alarm çalan uygulama oldukça basit kullanımlı ve hayat kurtarıcı özellikler içeriyor. Uygulamanın tek görevi akıllı telefonun şarjdan çekildiği anda yüksek sesle ötmesini sağlamak.

Ayrıca piliniz dolduğunda sizi uyarabilecek şekilde de ayarlanabiliyor. Böylece bir mekana gidip akıllı telefonunuzu şarja takınca gözünüzle izlemek zorunda kalmayacaksınız.

Uygulamayı şuraya tıklayarak indirebilirsiniz. Alt tarafına eklenmiş basit bir reklam var ama rahatsız etmiyor.

Akıllı Telefonu Şarjdan Çekince Alarm Çalsın

Android için şarjdan çekince çalan alarm / hırsız alarmı iki seçenekten oluşuyor. Uygulamayı açıp Arm komutunu verdiğinizde sesli uyarı artık devreye giriyor. Çok kısa bir bekleme süresi sonrasında ekranda Armed yazdığında akıllı telefonunuz koruma altında demektir. Uygulama arka planda kalsa ve akıllı telefonunuz uyusa bile şarjdan çekildiğinde alarm ötmeye başlayacaktır. Bu Android için hırsız alarmı olan kısım. Bir de Android için şarj doldu uyarısı var. Onu da uygulamanın ayarlar kısmından hangi şarj yüzdesinde aktifleşecek şekilde ayarlayabiliyoruz.

Uygulama devrede olduğu anda akıllı telefonunuzun sesinin kısılması engelleniyor. Böylece sesli uyarı aktifleştiğinde sesin kısılması engelleniyor. Ayrıca uygulama ekranı yine arka planda kaldığından uygulamanın bulunması ve kapatılması da iyice zor hale geliyor. Android için şarjdan çekince çalan alarm / hırsız alarmı bu açıdan gerçekten başarılı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.