Android Cihaza Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Bu yazımızda Android Cihaza Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Nasıl İndirilir , nasıl yüklenir detaylı olarak anlatacağız.
Bir çok kişi Google Play’de bulunan Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme işleminin nasıl yapılacağını merak ediyor.
Android market, Google Play Store’da yer alan uygulama ve oyunların bir çoğu ücretli. Zaten genel bir değerlendirme yaptığınızda ücretli oyun ve uygulamaların her zaman daha kaliteli olduğunu görüyorsunuz. Bazılarının çok pahalı olduğu uygulamaları ücretsiz indirebileceğinizi biliyor muydunuz?
Android işletim sistemi için Google Play Mağazasından istediğiniz uygulamayı ücretsiz indirmek mümkün. Yanlış duymadınız, Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme yapabileceksiniz.

Uygulama ve oyun yüklemek için Google Play Market’e mecbur değilsiniz ? Google Play Store dışında bir çok oyun ve uygulamayı ücretsiz indirebileceğiniz market uygulamaları mevcut. Aşağıda tanıttığımız market uygulaması dışında en iyi Google Play Alternatifi 5 Uygulama Mağazası ‘nı sizler için derledik. Bunun için aşağıdaki linkimize tıklayınız.

Android Cihaza Ücretli Uygulamaları Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme için aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek Google Play üzerinden Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme olanağına sahip olabilirsiniz ancak hatırlatmakta fayda var.

Bu yöntem Google tarafından önerilen bir uygulama indirme yöntemi değildir. Bu yüzden  karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun karşısında  sorumluluk kabul etmemektedir.

Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme için FreeStore ismindeki uygulamayı kullanacağız.

Freestore bir Android uygulamasıdır. Direk olarak Google Play Store üzerinden uygulamanın orjinalini ücretsiz indirmeye olanak tanır. Diğer Android uygulamaları gibi indirip kurmanız gerekiyor.

Öncelikle FreeStore uygulamasını buraya tıklayarak  indiriniz.

Uygulamanın kullanımı çok basittir. Rootlu & rootsuz ayrımı olmadan tüm android sistemli cihazlarda,telefonlarda çalışır.

Uygulama kurulumu tamamlandıktan sonra Google Play’e giriş yapın. Google Play’de fiyatlı rastgele tek uygulamayı seçin.

Uygulamanın hemen sağ üst köşesinde gözüken paylaş butonuna basın.

Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme

Paylaş dedikten ardından karşınıza nasıl paylaşmak dilediğinizi soran tek ekran çıkacak. Siz de oradan “free store” uygulamasını seçeceksiniz.

Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme

Uygulama sizi indirme işlemi için farklı bir sayfaya gönderecektir. Uygulamanın yanında bulunan Download butonuna basarak uygulamayı indirmeye başlayın.

Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme

Uygulamanın inmesi biraz uzun sürebilir. Ayrıca dosyanın zip formatında inmesine karşın sıkıştırılmış apk dosyalarını açma programlarından birini kullanabilirsiniz.

Uygulamanızı apk olarak yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretli uygulamaları böyle bedava indirebilirsiniz. Ne var ki size önerim büyük boyutlu uygulamaları indirip boşuna süre kaybetmeyin. Nedeni Ise boyutu büyük var olan uygulamalar çalışmıyor. En fazla 200-300 MB boyutunda dosyalar indirin. Onların çoğunu çalıştırıyor.

Freedom’la Hangi Uygulamaları İndiremezsiniz?

Freedom, online uygulamaları indirmek isterseniz çalışmaz! Yani, örnek olarak paralı online multiplayer ya da single oyunları indirmek isterseniz çalışmaz. İndirmek istediğiniz uygulamanın internet üzerinden veri alışverişi yapmaması lazım.

Çoğu uygulama indirirken Paypal gibi ödeme metotları sunuyor. Eğer böyle bir durum oluşursa, bedava indirme yapamazsınız.

Diğer Uyarılar

Freedom’un çalışmasını istiyorsanız Google Play Store 4’ü güncellemeyin. Aksi halde çalışmaz.

Avrupa Birliği üye ülkeleri, Amerika, Avusturalya ve Kanada’da çalışmaz.

Freedom’u silmek istiyorsanız, önce uygulamaya girin. Menü’den Stop yaptıktan sonra uygulamayı silin. Eğer bu işlemi yapmazsanız Freedom’suz Google Play Store’u kullanmazsınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu