Mobil

Android Duvar Kağıdı Otomatik Olarak Nasıl Değişir ?

0
(0)

Akıllı telefonların özellikleri ve sunduğu performans kadar dış görünüşleri de önemli. Mesela ben sevmediğim bir kılıf veya duvar kağıdı olduğunda telefonu elime bile almak istemem. Aldığımda da pek verimli kullanamam. Ama güzel sevdiğim özellikle metaryal duvar kağıdı olursa daha çok hoşuma gidiyor. Ama sürekli yenilikten hoşlanan kişileri de unutmamak lazım. Bu yüzden bu sayfamızda size android otomatik duvar kağıdı değiştirme işlemini nasıl sağlarsanız konusundan bahsedeceğiz.

Tek bir duvar kağıdı ile uzun süre ekrana bakmaktan sıkıldıysanız otomatik değişen Duvar kağıdı uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı Wallpaperları belirli aralıklarla sürekli değişen duvar kağıdı olarak sunan bu uygulamalar çeşitlilik adına iyi bir tercih olacaktır.

Play Store’da yer alan Wallpaper Changer tarzı uygulamalar ile telefon ekranınızda ki duvar kağıtlarının belirlediğiniz saat, dakikaya göre değişimini sağlayabilirsiniz. Sürekli aynı duvar kağıdını görmektense sürekli değişen wallpaperlar telefonunuzun görünümünü daha iyi bir hale getirecektir.

Android Duvar Kağıdı Otomatik Olarak Nasıl Değişir ?

Bu özelliği kullanabilmeniz için Play Store’da yer alan Android uygulamalarını tercih etmelisiniz. Bu duvar kağıdı uygulamalarının kendine has özellikleri de olabilir, bunları da belirteceğiz.

1. Wallpaper Changer

Wallpaper Changer

Reklamın olmadığı bu uygulamada dilerseniz kendi çektiğiniz fotoğraflarında otomatik olarak uygulama sayesinde sıralı bir şekilde görülmesini sağlayabilirsiniz. Change Wallpaper every seçeneğinde otomatik duvar kağıdının hangi sıklıkla değişeceğinin seçimini yapabilirsiniz.

2. Premium Wallpapers HD

Premium Wallpapers HD

Bu uygulama genel olarak telefonunuzda kullanabileceğiniz HD kalitesinde duvar kağıtlarını sunmakta. Ekstra olarak uygulamada yer alan otomatik duvar kağıdı değişme özelliği ile duvar kağıtlarının otomatik olarak değişmesini sağlayabilirsiniz

3. Duvar kağıtları QHD & HD

Birden çok kategoride duvar kağıdı sunan bu uygulamada otomatik duvar kağıdı değiştirme özelliği de yer almakta. HD Kalitede sunulan bu wallpaperı reklamsız olarak telefonunuzun ana ekranında da kullanabilirsiniz.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

TeknolojiDolabı'ndan ayrılmak üzeresiniz.

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.