SoundCloud Şifre Değiştirme

SoundCloud Şifre Değiştirme

Ücretsiz müzik dinleme platformu olan SoundCloud şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır bu yazımızda ele alacağız.

SoundCloud, tamamen ücretsiz olarak müzik dinleyebileceğiniz bir platformdur. Tüm dünyada kullanılan bir müzik paylaşım platformu olan Soundcloud sayesinde yeni ve trend müzikleri keşfedebilirsiniz.

SoundCloud Şifre Değiştirme

  • İlk olarak kullandığınız web tarayısı üzerinden Soundcloud’ın web sitesini açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Daha sonra ekranın sağ üst kısmında yer alan üç nokta simgesine tıklayın ve açılan menü penceresi üzerinden “Settings” seçeneğini seçin.
  • Bu işlemin ardından ayarlar sayfası açılacaktır. Bu sayfa üzerinden “Account” sekmesine tıklayın.
  • Account” sekmesindeki “Password” yazısının altında yer alan “Send password-reset link” butonuna tıklayın. Bu işlemin ardından SoundCloud’a kayıtlı olan e-posta kutunuza bir e-posta gönderilecektir.
  • Daha sonra e-posta kutunuzu kontrol edin ve SoundCloud’dan gelen e-postayı bulun. SoundCloud tarafından gönderilen e-postayı açın ve “Click here to change your password” yazısına tıklayın.
  • Click here to change your password” yazısına tıkladıktan sonra SoundCloud şifre değiştirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Açılan sayfa üzerinden yeni şifrenizi girin ve ardından “Save” butonuna tıklayın.

SoundCloud‘da direk bir indirme butonu bulunmamaktadır bu yüzden müzikleri direk olarak indiremiyoruz. Ancak buradaki yazımızda anlatacağımız yardımcı siteler aracılığı ile SoundCloud müzik indirme sorununu kolaylıkla çözebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol