Mobil

Android için Sistem Bilgisi Gösteren Uygulamalar

Android için Sistem Bilgisi gösteren uygulamalar ile Android sistemli akıllı cep telefonunuzun çeşitli sistem ve donanım özelliklerinin detaylarına erişebilirsiniz.

Android telefonunuzun çeşitli donanım bilgileri ve sistem durumunu kontrol edebileceğiniz en iyi uygulamalardan oluşturduğumuz listemiz.

Android için Sistem Bilgisi Gösteren Uygulamalar

CPU-Z

Android telefonunuzun işlemci ve batarya bilgilerini detaylı şekilde görüntüleyebileceğiniz bu uygulama ile batarya takibinizi de rahatlıkla yapabileceksiniz.

CPU-Z
Price: Free

Memory Map

Dosya yöneticisi uygulaması olarak da kullanabileceğiniz bu uygulama, telefon ya da tabletinizin depolama alanı haritasını çıkartarak en çok yer kaplayan dosyaları görmenize yardımcı oluyor.

Memory-Map
Price: Free

Network Signal Info

Operatör bilgisi gibi bilgileri elde etmenizi de sağlayan bu uygulama ile telefonunuzun Wi-Fi, 3G ya da GPS sinyal seviyelerini ölçmenize yardımcı oluyor.

Ağ Sinyal Bilgileri Pro
Price: ₺41,99

Snapdragon BatteryGuru

Bir başka batarya takip uygulaması olan Snapdragon BatteryGuru ile telefonunuzun enerji kullanımını ve bataryanızın sağlık durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Battery Guru
Price: Free

System Monitor

İşlemci, bellek, ağ durumu ve daha birçok bilgiye System Monitor üzerinden ulaşabilirsiniz.

Simple System Monitor
Price: Free

CPU Temperature

İşlemcinizi takip etmenize yarayan bu uygulama ile işlemci sıcaklığını, hangi uygulamanın işlemcinize ne kadar yüklendiğini görebilir, telefonunuzun performansını ayarlayabilirsiniz.

Castro

Arayüzü çok basit olan ve kolay kullanıma sahip bu uygulama ile batarya, şebeke ve Wi-Fi bağlantınız hakkında bilgiler elde edebilirsiniz.

Castro
Price: Free

Tiny Core

Telefonunuzun işlemci, ram ve batarya durumlarını sorgulayabileceğiniz bir uygulama.

Hardware Info

Telefonunuzun tüm donanım özelliklerini görüntüleyip inceleyebileceğiniz bu uygulama cihazınızı karşılaştırırken çok işinize yarayacak.

Droid Hardware Info
Price: Free

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu