Android için Sistem Bilgisi Gösteren Uygulamalar

Android için Sistem Bilgisi gösteren uygulamalar ile Android sistemli akıllı cep telefonunuzun çeşitli sistem ve donanım özelliklerinin detaylarına erişebilirsiniz.

Android telefonunuzun çeşitli donanım bilgileri ve sistem durumunu kontrol edebileceğiniz en iyi uygulamalardan oluşturduğumuz listemiz.

Android için Sistem Bilgisi Gösteren Uygulamalar

CPU-Z

Android telefonunuzun işlemci ve batarya bilgilerini detaylı şekilde görüntüleyebileceğiniz bu uygulama ile batarya takibinizi de rahatlıkla yapabileceksiniz.

[appbox googleplay com.cpuid.cpu_z]

Memory Map

Dosya yöneticisi uygulaması olarak da kullanabileceğiniz bu uygulama, telefon ya da tabletinizin depolama alanı haritasını çıkartarak en çok yer kaplayan dosyaları görmenize yardımcı oluyor.

[appbox googleplay com.memorymap.mm2]

Network Signal Info

Operatör bilgisi gibi bilgileri elde etmenizi de sağlayan bu uygulama ile telefonunuzun Wi-Fi, 3G ya da GPS sinyal seviyelerini ölçmenize yardımcı oluyor.

[appbox googleplay de.android.telnet2]

Snapdragon BatteryGuru

Bir başka batarya takip uygulaması olan Snapdragon BatteryGuru ile telefonunuzun enerji kullanımını ve bataryanızın sağlık durumunu görüntüleyebilirsiniz.

[appbox googleplay com.asante.batteryguru]

System Monitor

İşlemci, bellek, ağ durumu ve daha birçok bilgiye System Monitor üzerinden ulaşabilirsiniz.

[appbox googleplay com.dp.sysmonitor.app]

CPU Temperature

İşlemcinizi takip etmenize yarayan bu uygulama ile işlemci sıcaklığını, hangi uygulamanın işlemcinize ne kadar yüklendiğini görebilir, telefonunuzun performansını ayarlayabilirsiniz.

[appbox googleplay com.glgjing.stark]

Castro

Arayüzü çok basit olan ve kolay kullanıma sahip bu uygulama ile batarya, şebeke ve Wi-Fi bağlantınız hakkında bilgiler elde edebilirsiniz.

[appbox googleplay com.itemstudio.castro]

Tiny Core

Telefonunuzun işlemci, ram ve batarya durumlarını sorgulayabileceğiniz bir uygulama.

[appbox googleplay org.neotech.app.tinycore]

Hardware Info

Telefonunuzun tüm donanım özelliklerini görüntüleyip inceleyebileceğiniz bu uygulama cihazınızı karşılaştırırken çok işinize yarayacak.

[appbox googleplay com.inkwired.droidinfo]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu