Android’de çalışan ekran kayıt uygulamaları

One Shot Screen Recorder

One Shot Screen Recorder, ekran videosu kaydetme işlemini olabildiğince basit tutmayı amaçlıyor. Tüm süreci dört kısa adımda halleden uygulama, basit ihtiyaçları direkt olarak karşılayacak düzeyde. Zaten asıl amacı da, diğer seçeneklerin yanında süreci basit tutmak ve tam olarak da bunu yaptığını söyleyebiliriz. Ücretsiz sürüm videolara logo eklerken, premium versiyonda logo siliniyor ve kendi logonuzu koyma, bildirim simgesini saklama, reklam silme gibi özellikler geliyor. Uygulama ücretsiz, uygulama içi satınalma var ve root gerektirmiyor.

Telecine

Telecine, listemizdeki tüm uygulamalar arasında Google Play’de 5 yıldız üzerinden 4.5’lik ortalamasıyla en yüksek puana sahip olan uygulama. Uygulama tamamen ücretsiz olmakla birlikte kendi logosunu da videolara koymuyor. Ek olarak geliştiricilerin kendi düzeltmelerini ve yamalarını uygulayıp, Telecine üzerinden kendi uygulamalarını geliştirmeleri amacıyla açık kaynaklı olduğunu da vurgulayalım. Uygulama ücretsiz ve root gerektirmiyor.

Unlimited Screen Recorder Free

Unlimited Screen Recorder, Lollipop’a özel ekran videosu kaydetme uygulamaları listemizde bahsedeceğimiz son uygulama. Yine tamamen ücretsiz olan Unlimited Screen Recorder, videolara logo koymuyor, sınırsız süreli kayıt olanağı sunuyor ve oldukça basit tek dokunuşla kayda başlayan sade bir arayüzde kaliteli özellikleri buluşturuyor. Tecrübeli kullanıcılar için gelişmiş özellikleri de bulunan uygulama birçok kişinin ihtiyacını karşılayacaktır. Uygulama ücretsiz ve root gerektirmiyor.

Önceki sayfa 1 2 3Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu