Bilgisayar

En iyi 5 Oyuncu Faresi

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

Gaming mouse seçerken size rehberlik edeceğinizi düşündüğümüz en iyi 5 oyuncu faresi makalemiz ile karşınızdayız.

Bir Gamer için mouse çok önemlidir. Eğer oyun oynamayı seviyorsanız oyuncu ekipmanlarına iyi bir bütçe ayırmak zorundasınız. Oyuncu ekipmanı denildiğinde akıllara ilk olarak gelen oyuncu mouse, doğru seçildiği taktirde size ergonomisi ve malzeme kalitesi ile daha konforlu ve keyifli bir oyun deneyimi sunar.

En iyi oyun bilgisayarlarından birini oluşturduysanız (veya satın aldıysanız), piyasadaki en iyi oyun mouselarıından birini kullanma zamanı gelmiştir.

Rekabetçi oyunlarda başarı sağlayabilmeniz için gerekli en iyi 5 oyuncu faresini sizler için seçtik. Gaming Mouse alırken bizim tavsiyelerimizde kulak vermeniz iyi olur kanısındayız.

SteelSeries Rival 100

en iyi oyuncu mouse

Bu ister ilk gaming mouse’unuz olsun, veya liderlik sıralamasının tepesinde olun, Rival 100 tam sizin için. Prism RGB ışıklandırması, 6 tuşu, ergonomic tasarımı ve rakipsiz performans bir araya gelirken hiçbir şey unutulmadı. Rival 100 sınıfında tüm bu özellikleri sunan tek mouse.

Rival 100 oyuncu faresi 30 milyon tıklama kapasitesine sahip, RGB aydınlatması mevcut, ağırlığı 92 gram, 6 butona sahip, ergonomik sağ el için boyutlandırılmış, tutamak stili olarak claw, palm ve parmak ucu kullananlar için tasarlanmıştır. 4000 DPI’a kadar çıkartılabilir. Bu size kalmış, kablo uzunlu ise 1.8 m. SteelSeries Rival 100, 5 çeşit renge sahip bunlar ise; siyah beyaz kırmızı ve yeşildir.

Logitech G102 Prodigy

en iyi oyuncu mouse

G102 Prodigy, İsviçre’de üretilen yepyeni 6000 DPI sensörle donatılmıştır. G102, efsanevi Logitech G100s Oyun Mouse’undan ilham alınan klasik bir tasarıma ve sade hatlara sahiptir. 84 gram ağırlığındaki bu ürün, oyuncu mouse’larına kıyasla oldukça hafif olduğu için yoğun kullanımlarda elinizi de yormuyor. Ürünün üzerinde sağ-sol düğme, orta tekerlek, dpi düğmesi, ve yan tarafta yer alan ileri-geri düğmeleri olmak üzere toplam 6 adet düğme yer alıyor. Doğru yerlere konumlandırılan düğmeler, ulaşmak istediğinizde kolayca parmağınızın ucuna geliyor.

Logitech G300s

en iyi oyuncu mouse

Donanım ve teknoloji alanında adeta lider bir model olan LOGITECH G300S, kendisine verilen her komutu en hızlı, en doğru ve en kolay şekilde gerçekleştirebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. 1000 Hz’lik optik sensör 1 milisaniyede rapor verebilen bir kapasiteye sahiptir. 250 CPI’lık sensörü 2500 CPI seviyesine kadar hassaslaştırılabiliyor.

Corsair Harpoon

en iyi oyuncu mouse

fare, en hassas hareketleri desteklemek için hassas kontrol ve hafif, konturlu tasarım için gelişmiş izleme özelliğine sahip 6000 DPI optik oyun algılayıcı özelliğine sahiptir. GELIŞMIŞ OPTIK OYUN SENSÖRÜ FPS oyunları için ideal olan HARPOON RGB, hassas kontrol için gelişmiş izleme ve yüksek hızlı hareket algılama özelliğine sahip 6000 DPI optik bir oyun algılayıcıya sahiptir.

SteelSeries Rival 110

en iyi oyuncu mouse

Steelseries’in son teknolojiyle geliştirdiği yepyeni 7200 DPI’lık TrueMove1 teknolojisine sahip, 240 IPS ve 30g ivmelenemeli optik sensörü, en zorlu kapışmalarda size yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu