En iyi 5 Ücretsiz VPN Uygulaması

En iyi 5 Ücretsiz VPN Uygulaması

VPN hizmetlerinin bir çoğu ücretli olarak sunulmaktadır. Bizde bu yazımızda bazı kısıtlamaları olsada yeterli VPN hizmeti alabileceğiniz En iyi 5 Ücretsiz VPN Uygulaması ‘nı sizler için derledik.

Kısa tanım ile başka bir IP üzerinden internette gezinmenizi sağlayan VPN, son yıllarda kullanıcılardan büyük talep görmektedir. VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar. Eğer internet üzerinde anonim bir şekilde gezinti yapmak, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin çalınmasını engellemek istiyorsanız bazı ekstra güvenlik önlemleri almanız gerekiyor.  VPN kullanmanın yararlarından buradaki yazımızda bahsetmiştik.

Biz bu yazımızda ücretsiz olarak sunulan VPN hizmetlerinden bahsedeceğiz, eğer free vpn ler bana yetmiyor diyenler ve  bu hizmeti ücretli almak isteyenler varsa Ücretli En İyi 5 VPN Uygulaması  yazımızdan faydalanabilirler.

En iyi 5 Ücretsiz VPN Uygulaması

1- TunnelBear

TunnelBear internet trafiğinizi yönlendirmek ve dünya üzerinde farklı bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi görünmek için kullanabileceğiniz başarılı bir programdır. Böylelikle internet üzerinde anonim olarak özgürce gezinerek kimliğinizi saklayabilirsiniz.

TunnelBear ile  500 MB’lık bir trafiği her ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

2- Windscribe

Windscribe henüz yeni sayılabilecek bir VPN servisi. Yeni olmasına yeni ama aylık 10 GB’lık trafik ile gayet bonkör bir ortam. Sekiz farklı server lokasyonundan ücretsiz seçim yapabiliyorsunuz. Ayrıca yaptığınız transfer bilgileri, oturum kapandıktan 3 dakika sonra siliniyor. Eğer Twitter’da bu hizmeti kullandığınızı paylaşırsanız 5 GB ek trafik, bir arkadaşınızı bu hizmete davet edersenin 1 GB ek trafik kazanıyorsunuz. Profesyonel pakete geçmek isteyenlere aylık yaklaşık 30 TL’den başlayan hizmetler sunuyorlar. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

3- Hotspot Shield Free

VPN tabanlı bir yazılım olan Hotspot Shield, ülkemizde internet kullanıcılarının genellikle VPN programı ve yasaklı ve engelli sitelere giriş programı olarak adlandırdıkları yazılımların başında gelmektedir.

Hotspot Shield Free, ile günlük yaklaşık 750 MB’lık kullanım yapabilirsiniz. Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

4- PrivateTunnel

Private Tunnel VPN internete güvenli ve anonim olarak erişebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Kaydolduktan sonra 500 MB’lık ücretsiz anonim gezinme elde edersiniz ayrıca aylık olarak bitmeyecen 200 MB’lık bir trafik sunuyor.   Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

5- Freelan

Açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz olan Freelan VPN ‘e buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?