En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri

En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri

Sevdiğiniz resimleri kullanarak profesyonel görünümlü kolajlar oluşturabilmeniz için tasarlanmış En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri ‘ni yazımızda bulabilirsiniz.

Kolaj kısaca, farklı fotoğrafların bir araya getirilerek ortaya tek bir fotoğraf çıkarma işlemine denmektedir.

Sizde kolaylıkla sevdiğiniz resimleri kullanarak profesyonel görünümlü kolajlar oluşturabilirsiniz. Üstelik bunun için kolaj yapma programı kullanmanıza da gerek yok.

En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri

Eşiniz, sevdiğiniz,, aileniz yada çocuğunuzla farklı zamanlarda çekilen fotoğrafları tek bir çerçevede toplayarak harika bir çalışma oluşturabilirsiniz.

Photovisi

En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri
Photovisi

Photovisi, 3 adımda mükemmel kolajlar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz online bir servistir.Birbirinden güzel değişik şablonları kullanıp arkaplan resmini ve rengini değiştirerek etkileyici çalışmalar yapabilirsiniz.Site ingilizce ama çok basit adımlarla zorlanmadan çalışmalarınızı oluşturabilirsiniz.Çalışmanızı bitirdikten sonra bilgisayarınıza indirip kaydedebilirsiniz.

.:: Siteye Git ::.

BeFunky

En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri
BeFunky

Listemizin ilk sitesinde BeFunky yer alıyor. Kullanması çok basit olan bu sitede çeşitli kolaj seçenekleri bulunuyor. Seçeceğiniz bir kolajın arka planına desenler koyabilir, farklı fontlardaki hazır metinler ile albümünüzü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca konuşma balonu, çıkartma gibi araçlar yardımıyla kolajda oynamalar yapabilirsiniz.

.:: Siteye Git ::.

Kolajınızı hazırlayıp bitirdiğinizde ise kaydetmek için pek çok seçenek bulunuyor. Kolajınızı isterseniz Google Drive veya Dropbox’a kaydedebilirsiniz, isterseniz de Facebook, Twitter ve Pinterest gibi sitelerde hemen paylaşabilirsiniz. Siteye ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Canva

En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri
Canva

Asıl amacı broşür, site afişi ve grafik tasarım hazırlamak olan Canva, son dönemlerde kolaj konusunda da bir hayli ilerlemeyi başardı. İçerisinde pek çok fotoğraf düzeni ve tema bulunduran Canva, arka plana desen veya tek renk koymanıza olanak sağlıyor. Ayrıca Canva’ya yüklediğiniz görsellerinizin kalitesiyle oynayabilir ve kolajlarınıza hazır görseller, şekiller, simgeler ve çizimler ekleyebilirsiniz.

.:: Siteye Git ::.

Fotor

En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri
Fotor

Bir diğer sitemiz ise fotor.Benzer şekilde farklı resimlerinizi tek bir çerçevede toplayarak etkili çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.Klasik, sanatsal, funky veya eğlenceli gibi tema seçeneklerine sahip olan Fotor, fotoğraflarınıza efekt yapmanıza da izin veriyor. Ayrıca özel günler için pasta, noel baba, kardan adam gibi pek çok konuda çıkartmaya sahip olan Fotor, kolajın arka planına istediğiniz görseli koymanıza olanak sağlıyor.

.:: Siteye Git ::.

PhotoCollage.com

En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri
PhotoCollage

PhotoCollage ile ücretsiz bir şekilde kolaj çalışmanızı yapabilirsiniz.Hazır şablonları kullanarak sürükle-bırak yöntemiyle kolay bir şekilde kolaj çalışmanızı hazırlayabilirsiniz. Görsellere istediğiniz efekti verebilir ve büyütme-küçültme işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca başlangıçta sosyal medya platformuna göre tuval boyutu seçmenize izin veren site, diğerlerine oranla bir hayli sadeleştirilmiş durumda.

.:: Siteye Git ::.

FotoJet

En iyi Bedava Kolaj Yapma Siteleri
FotoJet

Genel olarak kategorilere ayrılmış olan FotoJet’te eğer klasik temayı seçerseniz, size klasik temasına uygun olacak çıkartmalar, arka plan ve yazı stilleri gösteriliyor. Bunların arasından aynı şekilde size uygun olanı seçip kolajınızı renklendirebiliyorsunuz. Ayrıca diğer sitelere göre duygusal çeşitliliği fazla olan FotoJet’i kullanması da bir hayli kolay.

.:: Siteye Git ::.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

30 yorum

  1. Çok teşekkür ederim. Sorunu çözdüm sayenizde . Iyi çalışmalar.

  2. Telefonumda bir kaç sorunum vardı teknolojidolabi.com sitesi sayesinde bu sorunlardan kurtuldum Teşekkürler.

  3. Aramadığım yer kalmadı keşke daha önce sitenizi ziyaret etseydim

  4. Telefonumda bir kaç sorunum vardı teknolojidolabi.com sitesi sayesinde bu sorunlardan kurtuldum Teşekkürler.

  5. Allah ne muradın varsa versin tuttuğun altın olsun eyw çok sağol bitanesin

  6. Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

  7. Aramadığım yer kalmadı keşke daha önce sitenizi ziyaret etseydim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?