Game Booster Nedir, Nasıl Çalıştırılır ve Kullanılır?

Game Booster Nedir, Nasıl Çalıştırılır ve Kullanılır?

Oyun sektöründeki rekabet arttıkça firmalar her seferinde gerçekçiliğe daha yakın oyunlar üretmeye çalışıyorlar. Bu da doğal olarak daha iyi oyun = daha iyi sistem anlamına geliyor. Game Booster, bilgisayarınızın oyunları daha rahat çalıştırmasına olanak veriyor.

Game Booster adlı programın çalışma mantığından bahsedecek olursak; bilgisayarınızdaki bir oyunu Game Booster ile çalıştırdığınızda, program oyunun açık olduğu süre boyunca arkaplanda çalışan bütün ikinci parti uygulamaları kapatıyor. Böylece bilgisayarınızın kullanımda olan RAM belleği azalmış oluyor ve o esnada oynadığınız oyunu daha rahat çalıştırıyor. Böylece bizi oyundaki ufak takılmalardan ve donmalardan kurtarıyor.

Yalnız bilmeniz gereken şey, bu program bilgisayarınızın çalıştıramayacağı oyunları oynamanızı sağlamaz. Yani şöyle örnek verelim; eğer normalin altında bir sisteminiz varsa, Game Booster size bir GTA V, Shadow Of Mordor, Total War Attila, Dying Light oynatmaz. Çünkü gerçekten sisteminiz bu oyunları oynamaya müsait değildir. Böyle bir bekleyiş imkansızı istemektir. Game Booster, bilgisayarınızın sahip olduğu donanımları tamamen oynadığınız oyunlar için çalıştırır. Boşa çalışan uygulamalarla donanımlarınızı meşgul etmez.

Bu konuda aynı fikirdeysek, nasıl kullanıldığına geçebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.