Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar arasında verilen görevleri yerine getirerek, oyun oynayarak, video izleyerek ve hatta fotoğraf çekerek bile para kazanabileceğiniz uygulamalara yer veriyoruz.

Sizlere sunacağımız gerçek para kazandıran uygulamalar sayesinde fotoğraf çekerek, video izleyerek, oyun oynayarak, anket doldurarak para kazanıp, bütçenize bir nebze olsun katkıda bulunabilirsiniz.

Gerçek para kazandıran uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar arasında verilen görevleri yerine getirerek, oyun oynayarak, video izleyerek ve hatta fotoğraf çekerek bile para kazanabileceğiniz uygulamalara yer veriyoruz.

Bounty (Görevleri yerine getir, para kazan)

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Bulunduğunuz konum üzerinden çevrenizdeki fırsatlara ulaşmanıza olanak sunan Bounty ile basit görevler gerçekleştirip, gezerken ya da oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

Bu uygulamada bir mağazanın fotoğrafını çekmek, raftaki ürünlerin fotoğrafını çekmek, bu mağazadaki hizmeti değerlendirmek ve basit anketler doldurmak gibi pek çok görev bulunuyor.

Yani görevlerin bazılarını oturduğunuz yerden, bazılarını da çevrenizdeki mekanlardan yapabiliyorsunuz. Bu sayede şirketlerce açılan bu görevleri tamamlayarak para kazanmanız mümkün hale geliyor. Kazandığınız bakiyeyi ise her cuma günü hesabınıza yatırabiliyorsunuz.

[appbox googleplay com.twentify.bounty] [appbox appstore 964202368]

Google Ödüllü Anketler (Anket doldur, para kazan)

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Google Play Store üzerindeki harcamalarınızı bedavaya getirmek ister misiniz? Google Surveys tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan Google Ödüllü Anketler ile kısa anket sorularını yanıtlayarak Google Play kredisi kazanabiliyorsunuz. Bu uygulama yalnızca Android cihazlarda kullanılabiliyor olsa da Play Store’daki uygulama, kitap, film ve uygulama içi satın alımlarınızı bedavaya getirebilir.

[appbox googleplay com.google.android.apps.paidtasks]

Yandex.Toloka (Görevi yerine getir, para kazan)

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Görev mantığı üzerine çalışan Yandex.Toloka ile çevrenizdeki mekanları doğrulayarak para kazanmanız mümkün hale geliyor.

İstediğiniz görevi seçerek verilen talimatları yerine getirebilirsiniz. Bunun ardından görevde kazandığınız para Yandex hesabınıza yatacak ve bu parayı Yandex.Money, PayPal ya da Skrill gibi servisler aracılığı ile hızlıca banka hesabınıza aktarabileceksiniz.

[appbox googleplay com.yandex.toloka.androidapp] [appbox appstore 1282350367]

Hadi (Yarışmalara katıl, para kazan)

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Her gün yayın yapan Hadi, çeşitli kategorilerde yarışmalar düzenliyor ve tüm soruları bilenler para kazanıyor. Her gün yapılan bilgi yarışmasında bütün sorulara doğru cevap veren kişiler, büyük ödülü kendi aralarında bölüşüyorlar.

[appbox googleplay go.tv.hadi] [appbox appstore 1321315314]

Oyna Kazan (Oyun oynarken para kazan)

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Bu uygulama da yine canlı bilgi yarışması şeklinde para kazandırıyor. Oyna Kazan, ödülleri yarışmada en son 1 kişi kalana kadar vermeye devam ediyor.

[appbox googleplay com.oynakazanapp.android] [appbox appstore 1370399582]

Foap (Fotoğraf çek, para kazan)

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Foap çektiğiniz fotoğrafları satabileceğiniz ve bu şekilde para kazanabileceğiniz bir uygulama. Akıllı telefonunuzdan çektiğiniz fotoğrafları yükleyip satın almak isteyen firmalara bu fotoğrafları satabilirsiniz.

[appbox googleplay xyz.poap.app.mobile] [appbox appstore 1567078943]

BookScouter (Kitap sat, para kazan)

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Bookscouter, adından da anlaşılacağı üzere bir kitap satış uygulaması. Eski kitaplarınızı bu uygulama üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda birçok kitap satın alma sitesindeki fiyatları karşılaştırmayı da sağlıyor.

[appbox googleplay com.BookScouter] [appbox appstore 366508853]

Big Time Cash (Oyun oyna, para kazan)

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Big Time, video oyunu oynayarak para kazanabileceğiniz bir uygulama. Yapmanız gereken tek şey oyunlardan herhangi birini oynamak ve sık sık para çekme çekilişlerine katılmak için en az bir bilet toplamak.

[appbox googleplay com.winrgames.bigtime] [appbox appstore 903185352]

iPoll (Anket doldur, kazan)

Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

iPoll aracılığıyla düzenli olarak size gönderilen anketleri yanıtlayabilir ve bu anketlerden para kazanabilirsiniz.

[appbox googleplay com.usamp.mobile] [appbox appstore 422370120]

AppTrailers (Video izleyerek para kazan)

Video izleyerek para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. App Store ve Google Play marketlerinde yer alan AppTrailers uygulamasını indirdikten sonra kayıt olun ve profilinizi oluşturun. Bu adımdan sonra size bildirim ile izleyebileceğiniz yeni videolar gönderiliyor. Genellikle yeni film, dizilerin fragmanları ve oyun videolarını izleyerek para kazanabilirsiniz.

[appbox googleplay com.appredeem.apptrailers] [appbox appstore 631527422]

Gerçek para kazandıran uygulamalar şimdilik bu kadar.

İnternetten para kazandıran siteler ile evden ya da oturduğunuz yerden internete bağlanarak para kazanmak istemez misiniz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu