Google Keep Notlarınızı Google Dökümanlara Nasıl Aktarırsınız?

Google Keep Notlarınızı Google Dökümanlara Nasıl Aktarırsınız? Google Keep Notlarınızı Nasıl Yedeklersiniz ?

Google’ın sunduğu not alma uygulaması Keep, sunduğu özelliklerle kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi. Hem yazılı hem de resimli not alabildiğimiz basit ve hızlı çalışan Google Keep’te aldığınız notları, Drive entegrasyonu sayesinde Google Dokümanlara kopyalayabiliyorsunuz. Peki bu işlemi nasıl yapacağız?

Google Keep Nedir, Nasıl Kullanılır? yazımızda Google’ın Keep uygulaması hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Google Keep’te aldığınız notları bilgisayarınız üzerinden görüntülemek veya üzerinde çalışmak isterseniz, Dokümanlara kopyalayabilirsiniz. Uygulama ekranında, aşağıda gördüğünüz gibi aldığımız çeşitli notlar bulunuyor.

Google Keep Seçenekleri

Dokümanlar üzerinde görüntülemek istediğimiz notun ya da notların üzerine basılı tutarak seçim işlemini gerçekleştiriyoruz. Bunun ardından sağ üst köşede bulunan butona basıyoruz ve Google Dokümanına kopyala seçeneğine tıklıyoruz.

Google Dokümanına Kopyala

Kopyalama işlemini alt kısmından takip edebilirsiniz. İşlem tamamlandığında, kopyalanan dosyayı Dokümanlar üzerinden açmak için aynı kısımdan butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Google Dokümanına Kopyalandı

Keep’te aldığınız notları akıllı telefonunuz üzerinden görüntülemekte zorlanıyorsanız, ya da bu notlar üzerinde daha rahat çalışmak istiyorsanız sizler için anlattığımız bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Eğer buraya kadar uygulamayı yüklemediyseniz, hemen yüklemek için aşağıdaki indirme bağlantısını kullanabilirsiniz.

Google Keep Chrome Eklentisi

Google Keep – Android

Google Keep – IOS

Google Keep Nedir, Nasıl Kullanılır?

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol