Instamessage Hesabı Silme

Instamessage nasıl silinir?

Son güncelleme: 27 Aralık 2018

Instamessage hesabı silmek isteyenler için instamessage hesap silme linki ve uygulamanın nasıl kaldırılacağını yazımızda bulabilirsiniz.

Instamessega, Instagram hesabınız ile giriş yaparak bulunduğunuz konuma yakındaki diğer Instamessage kullanıcıları ile sohbet edebilmenizi sağlayan bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Uygulama geniş bir çevredeki instamessage uygulaması kullananları listeler. Kullanıcıların online olup olmadıklarını görmenizi sağlar ve onlara beğeni ve mesaj göndermenizi sağlar. Bu uygulama ile instagramda paylaştığınız fotoğraflarınızı daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Instamessage Hesabı Silme

Öncelikle buradaki instamessage hesap silme linkine tıklayın. Karşınıza Instamessage hesabını neden silmek istediğinizi öğrenmek isteyen bir form çıkacaktır.

Instamessage nasıl silinir?

Sorulara sırasıyla “I feel bored and have nothing to do”, “Yes”, “Yes”, “Yes” form alanına ise “Nothing” cevabını verin. ve sayfanın alt tarafında bulunan gri renkli “Submit and deactivate my account” butonuna tıklayın.

Daha sonra karşınıza çıkan uyarı penceresinde “Deactivate anyway” seçeneğini seçin.

Instamessage nasıl silinir?

Uygulama sizi Instagram hesap giriş sayfasına yönlendirecektir. İnstagram kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp giriş yapın.

Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra son olarak gelen pencerede “Authorize” butonuna tıklayarak Instamessage hesap silme işlemini tamamlayın.

Instamessage nasıl silinir?

Instamessage hesabınızı pasifleştirme işleminden sonra uygulamayı telefonunuzdan kaldırmanız gerekmektedir.

Instamessage Uygulaması Nasıl Kaldırılır ?

Android’de Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama Yöneticisi > Instamessage yolunu izleyin ve KALDIR butonuna tıklayın.

iPhone’da ise Ana ekranda bulunan uygulamaya hafifçe dokunun ve uygulama titremeye başlayana kadar parmağınızı basılı tutun. Uygulamanın sol üst köşesindeki “X”  simgesine dokunun ve sonrasında “Sil”‘e dokunun hepsi bu kadar.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol