İphone Air Nedir?

Dünya genelinde gözler Apple‘ın üstünde. Merakla beklenen konu ise dünya teknoloji devi şirketin piyasaya hangi cihazı sunacağı noktasında olmaktadır. En çok beklen ise Apple iPhone 6 iken, şimdi de şirketin başka bir sürprizinin olduğu da ortaya çıktı. Dilden dile dolaşan isminin iPhone Air olacağı sanılan bu akıllı cihaz bazı kişilerce merak konusu olmaya başladı.

Önümüzdeki Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen model ile üst sıralarda yer almaya çalışan Apple Phablet ile ilgili bilgiler ortaya çıkarmaya başladı.

Elde edilen bazı verilere göre cihazın isminin İphone Air olabileceği yönünde spekülasyonlar var. Diğer ortaya atılan bir diğer bilgi ise iPhone Air adıyla piyasaya çıkarılacak cihazın dahili depolama alanının 128 GB olacağı ifade ediliyor. Elde edilen başka bilgilere göre ise, cihaz üzerinde 64 bit bir A8 İşlemci ve gelişmiş kamera seçenekleri yer alıyor.

Elde edilen veriler doğrultusunda yapılacak tahminlere göre, iPhone Air cihazının kasasının iPad Air cihazındaki gibi yuvarlak hatlara sahip olabileceği düşüncesi cihazı yakından takip edenler arasında hakim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu