Mobil

iPhone için En İyi Klavye Uygulaması Hangisi?

4- TouchPal Keyboard

Akıllı telefon kullanıcıları arasında epey popüler olan TouchPal Keyboard, Sony, HTC ve Huawei gibi önde gelen üreticilerin cihazlarında varsayılan klavye uygulaması olarak sunuluyor. Bu kullanışlı klavye uygulaması sayesinde hem basma hem de kaydırma metoduyla mesajlarımızı yazabiliyoruz. Bu noktada uygulamanın Swiftkey’ile benzeştiğini söylemek hata olmaz.

4- TouchPal Keyboard

Tıpkı Swiftkey’de olduğu gibi kelimeleri çok daha hızlı yazmamızı sağlayan kaydırma girişi özellikle tek elle yazan kullanıcıların epey işine yarayacak gibi görünüyor. Uygulamada 800’den fazla emoji ve farklı renk temalarının yer aldığını da belirtmeden geçmeyelim.

 

5- Minuum Keyboard

En kaliteli ve en işlevsel klavye uygulamaları arasında yer alan Minuum Keyboard, özellikle küçük ekranlı iPhone modelleri ile büyük bir uyum içerisinde çalışarak kullanıcıların küçük ekranın zorluklarını bertaraf etmelerini sağlıyor

5- Minuum Keyboard

Bildiğiniz gibi küçük ekranlı iPhone modellerinde tuşlar da aynı ölçüde ufak oldukları için büyük parmaklı kullanıcılar için zor bir kullanım deneyimi ortaya koyuyorlar. Minuum Keyboard sayesinde en sık kullandığımız kelimeleri hafızaya alabiliyor ve sadece tek bir dokunuşla mesajımıza ekleyebiliyoruz.

6- Adaptx Keyboard

Listemizin son konuğu olan Adaptx Keyboard, içgüdüsel kullanım özellikleriyle öne çıkıyor ve kullanıcıların yazım hızlarını hiç olmadığı kadar artırıyor. Birçok otorite tarafından ödüle layık görülen bu klavye uygulaması tıpkı Swiftkey gibi parmağımızı ekrandan kaldırmadan yazmamıza imkan sağlıyor.

6- Adaptx Keyboard

Uygulama onu kullandıkça kendini geliştiriyor ve en sık kullandığımız kelimeleri öğreniyor. Bu sayede onları ne zaman yazmaya kalksak bunu hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Yazım hızınızı artırabileceğiniz bir uygulama arayışındaysanız Adaptx Keyboard bu konuda iyi bir tercih olacaktır.

Eğer memnuniyetle kullandığınız fakat listemizde bulunmayan bir klavye uygulamasına sahipseniz, yorum atarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Önceki sayfa 1 2

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu