Mobil

iPhone Video ve Fotoğraf Uygulamaları

0
(0)

AppStore üzerinde sayısız video ve fotoğraf uygulaması mevcut.iPhone’un sadece kendi kamera yazılımı yerine sizler için seçtiğimiz en iyi iPhone Video ve Fotoğraf Uygulamaları ‘nı kullanırsanız video ve fotoğraflarınızdan daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

iPhone Video Fotoğraf Uygulamaları

iPhone için en iyi, kullanımı kolay, gelişmiş özellikler sunan video ve fotoğraf uygulamalarını sıralıyoruz. iPhone, iPad ve iPod Touch modellerinde kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf ve video uygulamaları.

Velapp

iphone-video-fotograf-uygulamalari

Velapp video kayıt uygulaması, video kayıttaki en büyük sorunların üstesinden gelmek için Apple’ın 3D Touch teknolojisini kullanarak ön plana çıkıyor.

Video çekerken, daha uzun kayıtlar almak ve olayları vurgulamak zaman alır. Ancak Velapp ile bu sıradan bir göreve dönüşüyor.

Velapp ile kayıt yaparken, en fazla etkiye sahip olan periyotlarda ekranda daha sert basabilirsiniz. Velapp, ne kadar sert bastığınıza bağlı olarak, gerçek zamanlı olarak çekime 0 ila 10 puan arasında bir değer atıyor.

Daha sonra Velapp ile çektiğiniz videoları görüntülediğinizde; örneğin videolardaki 5 derecesindeki bölümleri uygulama otomatik olarak kırpıp size gösteriyor. Bu özellik, uzun videolardaki önemli anları izlemek için vakit kaybetmemenizi sağlıyor.

Velapp
Price: Free+

Apple Clips

iphone-video-fotograf-uygulamalari

Apple‘ın en yeni uygulaması olan Clips, iMovie benzeri düzenleme seçenekleri içeren bir video oluşturma ve düzenleme aracı. Farklı filtreleri ile ön plana çıkan Clips’te, ayrıca dikteyi kullanarak video çekerkenki sesleri yazılı bir şekilde ekleme ve videolarınıza sticker ekleme gibi özellikler yer alıyor.

‎Clips
Price: Free

Vecteezy

iphone-video-fotograf-uygulamalari

Grafik tasarımıyla uğraştıysanız, Vecteezy’yi ücretsiz yüksek kaliteli vektör grafikleri için güvenilir bir çevrimiçikaynak olarak tanıyabilirsiniz.

Vecteezy, Adobe Illustrator gibi profesyonel kalitede araçlara kıyasla biraz alt seviyede olmasına karşın, zaman zaman yalnızca vektörlerle çalışan hobi ve tasarımcılar için gerekli tüm araçları sunuyor. Düzenlemelerinizi yaptıktan sonra, grafiği bir .jpg, .png veya .svg olarak dışa aktarabilirsiniz.

Vecteezy İndir

Booksie

iphone-video-fotograf-uygulamalari

Booxie ile, kendi resimlerinizden ve videolarınızdankitaplar” oluşturabilir ve birkaç uygulama içi metin ve grafik efekti ile birlikte oluşturabilirsiniz. Bir kitabı tamamladığınızda, çevrimiçi olarak halkla, Booxie bağlantılarıyla paylaşabilir veya gizli tutabilirsiniz.

Alternatif olarak, Booxie aracılığıyla projelerinizin basılı sürümlerini uygulama içi sipariş edebilirsiniz. Böylece, kitabınızın fiziksel bir versiyonuna sahip olabilirsiniz.

Priime

iphone-video-fotograf-uygulamalari

Fotoğrafları otomatik olarak analiz eden Priime uygulaması, size o fotoğrafta kullanabileceğiniz en uygun filtreyi sunuyor. VSCO gibi oldukça geniş bir filtre haznesine sahip olan Priime, binlerce profesyonel fotoğrafçı tarafından kullanılıyor. Kaliteli fotoğraf filtrelerinin yanında uygulama içerisinde fotoğraf düzenleme araçları da yer alıyor.

‎Priime
Price: ₺49,99+

Bunları kaçırma;

iPhone En İyi Klavye Uygulamaları

iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması

iPhone için En iyi 5 Müzik Uygulaması

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu