İPhone’u Recovery Mod’dan Kurtarma,RAM temizliği,hataları düzeltme ve fazlası

Birçoğumuz biliyoruz ki iPhone’umuzda güç kesilir ve birkaç dakikalığına kırmızı Apple logosu çıkar yada sürekli tekrar eden ‘restart’ moduna geçer. Bu durumda iPhone,u restore etmek zorunda kalabiliriz.

Tenorshare ReiBoot, iTunes’e alternatif ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulamayla herhangi bir Apple aygıtını sadece tek tıklamayla ‘recovery’ modundan çıkartabilirsiniz. Bu uygulamayla telefonunuz fabrika ayarına döner.(Ya da DFU moda alıp yazılımınızı da yükseltebilirsiniz.)

iTunes logosunda takılı kalmış (recovery mod/kurtarma modu) cihazınızı eski haline getirebilir misiniz? Ön yükleme için uygun değil yada güc tuşları çalışmıyorsa ne yaparsınız? Bunu çözmek ReiBoot ile çok kolay.

reiboot-1

scr_1400567823-639x535

Sadece ReiBoot u kurun. yada Apple cihazınızda bir problem olduğunu düşünüyorsunuz  Recovery yada DFU moduna alıp aynı şeyleri yapın.

En basit yol iPhone,iPad yada iPod’umuzu(ki hepsiyle son derce uyumlu çalışıyor) recovery moddan ReiBoot ile çıkarmak. Cihazınız kilitlendiğinde onu başka uygulamalarla tamamen sıfırlayabilirsiniz ama bu, virüs bulaştırabildiği için risklidir. Ama ReiBoot sadece telefondaki bilgileri okuyup düzenlediği için virüs bulatırma riski taşımaz.

Bu uygulama çok kullanışlı ama en işlevsel olanı Tenorsahre nin sunduğu ‘’iPhone care pro’’. Bu paket, tamir ve recovery opsiyonları da içeriyor.Bu yedekleme İOS blgilerinizi tutar, telefonunuzda çıkan reklamları engeller. Rami temizler ve hızınızı arttırır.

image-122

iPhone’larımız ne kadar güvenli de olsa  ulaşılmaz değil. Her an risk altında olabilirsiniz.ReiBoot’u deneyin ve bozulan işletim sisteminizi ve donan uygulamaları kontrol altına alın.

ReiBoot For Mac: https://www.tenorshare.com/products/reiboot-mac.html

ReiBoot For Windows: https://www.tenorshare.com/products/reiboot.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu