Mobil

LG V10 Ekran Görüntüsü Alma

0
(0)

LG V10 Ekran Görüntüsü Alma

LG V10 ekran görüntüsü alma işlemi LG G4 ile aynı şekilde yapılmaktadır. LG V10’da Power butonu ve ses kısma ve açma butonları telefonun arkasında yer aldığı için çoğu android kullanıcıları ekran görüntüsü almada zorlanıyor olabilir.

LG V10 ile ekran resmi çekmek için buton kombinasyonu yapabileceğiniz gibi Capture+ butonunu da kullanabilirler. Diğer android telefonlar alışkın olduğumuz gibi LG V10 ekran görüntüsü almak için telefonun arka kapağı üzerinde yer alan Güç Düğmesi ve Ses Kısma düğmesine aynı anda basıp 1-2 saniye bekleyin. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran resmi çekilecektir.

LG-V10-ekran-resmi-cekme

LG V10‘la yeni gelen özelliklerden biri de Capture+ uygulamasıdır. Capture+ (Ekran Görüntüsü yakalama) kısa yolunu telefonun ana menüsüne ekleyebilirsiniz. Böylece ana menüden basit bir şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz. Capture+ özelliğini telefonun üst tarafında yer alan Hızlı Menüden bulabileceğiniz gibi Setting > Display > Home Touch Buttons (Ayarlar>Ekran> Ana dokunma düğmeleri) menüsünden erişebilir ve ana ekrana sürükleyerek ekleyebilirsiniz.

LG-V10_ekran-goruntusu-alma

LG V10 ile çektiğiniz ekran resimlerine Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

TeknolojiDolabı'ndan ayrılmak üzeresiniz.

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.