Linkedin Videoları Nasıl İndirilir?

Linkedin’de paylaşılan videoları indirmek için yazımızdaki adımları takip edebilirsiniz.

Linkedin videoları nasıl indirilir yazımızda iş dünyasının Facebook’u olarak tanımlanan Linkedin ağında paylaşılan videoları indirmek için gerekenleri ele alacağız.

Linkedin,işverenler ile iş arayanların buluştuğu, iş dünyasından son gelişmelerin paylaşıldığı, tecrübeli kişilerin iş hayatları ile ilgili bilgi aktarımında bulunduğu bir sosyal ağdır. Linkedin, Aralık 2002 de kurulmuş ve 5 Mayıs 2003 yılında başlatılmış temelde profesyonel ağlar için kullanılmıştır.

Sitede, Endonezya Arapça, Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca, Hollandaca, İsveççe, Danca, Rumence, Rusça, Türkçe, Japonca, Çekçe, Lehçe, Korece, Malayca ve Tagalog dahil olmak üzere 24 dilde mevcuttur.

Linkedin nedir, ne işe yarar, Linkedin’e nasıl üye olunur ve üyelik iptali nasıl yapılır buradaki yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Linkedin’de paylaşılan videoları indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Linkedin Videoları nasıl indirilir?

Linkedin videolarını indirebilmek için online video indirme sitelerini yada buraya tıklayarak Chrome Linkedin video indirme eklentisini kullanabilirsiniz.

Linkedin Videoları Nasıl İndirilir?

Linkedin videolarını indirebilmek için kullanabileceğiniz siteler arasında;

Bu sitelerde açılan ekrana video linkini yazarak enter’a basın.  Video dönüştürme tamamlandıktan sonra sağ’da çıkan linke tıklayarak videoyu indirebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu