M4V Formatını Dönüştürme Nasıl Yapılır?

M4V Formatını Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda M4V videolarını başka cihazlarda oynatabilmek için M4V Formatını Dönüştürme Nasıl Yapılır anlatacağız.

iTunes’ta satın alınan yada kiralanan videolar M4V formatındadır ve bunları IOS cihazları dışında başka bir cihazda oynatamazsınız. Bu dosyalar diğer cihazlara erişimi kısıtlayan DRM (Dijital Haklar Yönetimi) ile korunmaktadır.

Peki M4V videolarını başka cihazlarda nasıl oynatacağız?

DRM korumasını kaldırarak M4V videolarını başka cihazlarda oynatabilmek için MKV, MP4 gibi formatlara çevirebilir bu sayede diğer medya oynatıcı platformlarında kolaylıkla oynatabilmeniz mümkün.

M4V Formatını Dönüştürme Nasıl Yapılır?

M4V dönüştürmek için Free M4V Converte ryazılımını kullanacağız. Bu uygulama, iTunes’da satın aldığınız veya kiraladığınız tüm MP4 videolarını dönüştürmenize ve masaüstü bilgisayarlar da dahil olmak akıllı telefo, tablet gibi  diğer Apple dışı aygıtları kullanabilmenize izin verir.

Free M4V Converter; şık tasarımı ve kullanım amacına uygun yapısı ile M4V dosya biçimini farklı video biçimlerine dönüştürmenizi sağlayan kullanışlı bir programdır.

İşlemlere başlamadan önce yazılımı aşağıdan indirerek bilgisayarınız kurunuz.

.:: Free M4V Converter İndir

Tamamen ücretsiz olarak kullanabilceğiniz Free M4V Converter programı Apple’ın iPod ve iPhone cihazlarında yürüttüğünüz M4V dosya formatını kolayca diğer popüler video formatlarına dönüştürmenizi sağlamaktadır.

Dönüşüm sırasında görüntü ve ses kalitesinden ödün vermeyen Free M4V Converter tamamen etkili bir programdır. MPG, MOV, AVI, WMV, MP4,FLV gibi pek çok popüler format türüne destek sunan Free M4V Converter programını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Dönüştürmek istediğiniz videoyu program arayüzüne atın, sonra hangi video formatına dönüştürmek istiyorsanız seçin; MPG, MOV, MP4, AVI, WMV ve FLV formatına dönüştürebilirsiniz.

M4V Formatını Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Convert yeşil düğmesine tıklayarak dönüştürme işlemini başlatın. Dönüştürülen videoların kaydedildiği klasörü göreceksiniz. Dilerseniz kendi istediğiniz bir klasöre ayarlayabilirsiniz.

Free M4V Converter video dönüştürürken aynı zamanda sağ ekranında video izleme imkanı sunuyor.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Sağolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

- - - -
DMCA.com Protection Status