Redroad V17 Kablosuz Süpürge

Redroad V17 kablosuz süpürge tanıtımı.

Asyalı akıllı ev aletleri markası RedRoad’ın Redroad V17 kablosuz süpürgesinin özelliklerini bu yazımızda ele alacağız.

Kaliteli ürünleriyle tanınan akıllı ev aletleri sağlayıcısı RedRoad, kablosuz elektrikli süpürge V17‘yi piyasaya sürdü.

Elektrikli süpürgenin avantajları ve dezavantajları

Elektrikli süpürge toz, saç ve kepeği emerek evi verimli bir şekilde temiz tutabilir. Türkiye’de, her ailede en az bir elektrikli süpürgesi var. Ancak yavaş yavaş, birçok kullanıcı süpürürken toz kokusunu fark etmeye başlar. Bazıları daha fazla astım, alerji veya rinit krizi geçirdiklerini söylüyor.

Asyalı akıllı ev aletleri markası Redroad (https://redroad.cc/), kullanıcı deneyimine büyük önem veriyor. Redroad kurulduğunda temiz evlerin ve sağlıklı yaşamların sağlayıcısı olarak konumlanmıştı. Amiral gemisi elektrikli süpürgesi Redroad V17, bu sorunu cerrahi olarak verimli filtreleme ile çözmüştür.

Redroad, kendini “daha ​​güvenli” elektrikli süpürge yapmaya adamıştır

Rinit, astım ve diğer alerjilerden (toz, akarlar ve polenlerin tetiklediği) muzdarip hastaların ve hava ortamına duyarlı kişilerin genel durumunu tanımlayın.

Redroad, elektrikli süpürgelerin sağlık üzerindeki etkisi hakkında derinlemesine araştırma yaptı. Araştırmacılara göre, geleneksel elektrikli süpürgeler, yetersiz filtreleme sistemi nedeniyle bakteri ve toz içeren egzoz salarak iç mekan hava kirliliğine neden oluyor. Benzer şekilde, küf ve polen gibi diğer küçük parçacıklar da elektrikli süpürge tarafından emildikten sonra odaya geri dönecektir.

Redroad, elektrikli süpürgelerin havada oluşturduğu bakteri, toz, küf, polen vb. hastalıkların ve alerjilerin ana nedeninin olduğuna ve böyle bir sorunu çözmenin anahtarının filtrasyon sistemi olduğuna inanmaktadır.

Redroad V17, motorun giriş ve çıkışında iki HEPA filtresine sahiptir. HEPA filtre, hava boşaltıldığında ince parçacıkları yakalayabilir ve duman, toz ve bakteri gibi kirleticiler için en etkili filtre ortamıdır.

Redroad V17 Kablosuz Süpürge cerrahi filtreler ile temiz hava çıkışı sağlar

Farklı katmanların veya malzemelerin HEPA filtreleri farklı şekilde çalışır. Birçok sözde HEPA filtresi yalnızca 0,3 mikronluk parçacıkları yakalayabilir. Ancak insan akciğerlerine zararlı partiküller esas olarak 0,1 ila 10 mikron arasında yer aldığından 0,3 mikronluk HEPA filtreleri küçük patojenik partikülleri tamamen filtreleyemez.

Redroad V17 Kablosuz Süpürge

0.1 mikron toz ayırma kapasitesi elde etmek ve insan akciğerlerine zararlı tüm parçacıkları elektrikli süpürgede kilitlemek için Redroad V17 kablosuz süpürge, maliyetine rağmen temiz hava çıkışı sağlamak için H13 malzemeden yapılmış çift cerrahi olarak verimli filtreler kullanır.

İster rinitli veya astımlı bir hasta, isterse toza, akarlara, polenlere alerjisi olan bir kullanıcı ve hatta yeni doğmuş bir bebeği olan bir aile olsun, Redroad güvenli bir seçimdir.

Ayrıca, Redroad V17 kablosuz süpürge‘nin filtrelerinde kokuyu etkili bir şekilde gidermek için aktif kömür bulunur, böylece kullanıcı temizlik sırasında her zaman temiz hava soluyabilir. Hava kalitesine duyarlı olmayan kişiler için bile Redroad V17’yi kullanmak solunum sağlığını koruyabilir ve her zaman mutlu bir ruh hali koruyabilir.

Redroad V17 kablosuz süpürge‘nin çift motorlu rulo fırçası, farklı senaryolarda temizlemek için toplamda iki zemin çubuğuna ve iki halı çubuğuna (tümü kolayca çıkarılabilir) sahiptir.

Redroad V17 Kablosuz Süpürge

Örneğin, sert zemin veya halılar için iki zemin barı/halı barı oluşturabilirsiniz. Ya da hem sert zeminleriniz hem de tek seferde temizlemek istediğiniz halılarınız varsa her türden birini yerleştirebilirsiniz.

RedRoad V17 ile araç temizliğinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz

Redroad V17 Kablosuz Süpürge

Distribütör bilgileri:

  • Türkiye Distribütörü :Tekno Dream Ltd.Şti.
  • TEL: 0216 313 28 61

RedRoad V17 kablosuz süpürgeyi buradaki linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu