Retro Kamera Uygulamaları

Retro Kamera Uygulamaları 1

Fotoğraflarınıza eksimiş görünüm vermek için kullanabileceğiniz Android ve IOS cihazlar için en iyi Retro Kamera Uygulamaları’nı sizler için derledik.

Bazen çekilen fotoğrafların eksimiş görünümleri daha güzel görünür ya da günümüz renkli dünyasını bir de eski makinelerin gözüyle görmek isteriz. Vintage ve Retro görüntü sevenler Retro Camera uygulamaları  ile çektiğiniz fotoğraflara otomatik olarak eskimiş görünümü kazandırabilirsiniz.

Retro Nedir ?

Retro terimi; Otomobiller’de, astroloji’de ve modada oldukça sık kullanılmaktadır. Retro terimi Retrospective kelimesinden gelmektedir, kelime anlamıyla eşdeğer olarak geçmiş modasını yansıtan çizgilerin günümüz modasında kullanılmasıdır.

Retro Kamera Uygulamaları

Android ve iOS platformlarında bulunan ücretsiz en iyi 5 Retro kamera uygulamasını sizler için sıraladık.

Çekilen fotoğraflara yapılan eskitme işleminin ardından fotoğrafları paylaşmak da son derece kolay. Facebook ve Twitter üzerinden sağlanacak bağlantıyı kullanabilir ya da doğrudan e-posta atarak paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Vintage Retro Camera + VHS

Retro Kamera Uygulamaları

Bu uygulama sayesinde fotoğraf ve videolarınızı, bozuk lens ve Retro film gibi birçok farklı efekt ekleyerek, sanki eskiden kalma gibi gösterebilirsiniz.

:: Vintage Retro Camera + VHS Android İndir

:: Vintage Retro Camera + VHS IOS İndir

Glitch!

Retro Kamera Uygulamaları

Adından da anlaşılabileceği üzere (Glitch = Acayip) bu uygulama sayesinde fotoğraflarınıza eski albüm kapaklarındaki gibi çarpıcı efektler ekleyebilirsiniz.

:: Glitch! Android indir

:: Glitch! IOS indir

Glitchr

Retro Kamera Uygulamaları

Glitchr her ne kadar isim anlamında bir önceki uygulamaya çok benzese de, ondan farklı olarak ek birçok düzenleme seçeneği barındırıyor.

:: Glitchr Android İndir

:: Glitchr IOS İndir

8Bit Photo Lab

Retro Kamera Uygulamaları

8Bit Photo Lab uygulaması ile fotoğraflarınızı eski 8 bit formatında düzenleyebilir ve ek açıklama-etiket ekleyebilirsiniz.

:: 8Bit Photo Lab Android İndir

:: 8Bit Photo Lab iOS İndir

Retrica

Retro Kamera Uygulamaları

Son olarak, fotoğraf düzenleme uygulamaları sıralanıp ta, Retrica eklenmeden geçilir mi hiç? Birçok farklı efekt ve mod içeren Retrica, şüphesiz gelmiş geçmiş en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi.

:: Retrica Android İndir

:: Retrica iOS İndir

Telefonlar için Retro Duvar Kağıtları

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol