En iyi 20 Android Launcher Uygulaması

Android launcher, En az şarj yiyen launcher,en hızlı launcher

Son güncelleme: 10 Ekim 2020

En az şarj yiyen launcher ve en hızlı launcher arayışındaysanız sizin için derlediğimiz En iyi 20 Android Launcher uygulaması sunuyoruz.

En iyi 20 Android Launcher Uygulaması ile telefonunuzun görünümünü farklılaştırabilir ve en az şarj yiyen launcher ve en hızlı launcherları kullanabilirsiniz.

Android dilediğinizce kişiselleştirebileceğiniz bir işletim sistemi. Android’i seçmenin en büyük nedenlerinden bir tanesi, işletim sisteminin sunduğu özgürlüktür.

Launcher nedir?

Android’de launcher, ana ekran ve menünün bulunduğu alanı kapsayan bir temadır.

Tema veya arayüz uygulaması olarak da bilinen Launcher uygulamaları sayesinde na ekranda bulunan fontlar, geçiş efektleri, klasör yapısı, menü yapısını değişitirebilir ve telefonu daha hızlı hale getirebilirsiniz.

İyi bir Launcher, telefonun hızını artırabilir, güç tüketimini düşürebilir.
Sistem dostu iyi bir launcher, telefonunuzun görselliğini geliştirirken, telefonun hızını artırabilir, RAM (bellek) kullanımını azaltabilir, bu sayede telefonun güç tüketimini de azaltabilir.

Android Launcher nasıl değiştirilir?

  • Telefonunuzun “Ayarlar” menüsüne giriş yapın.
  • Ayarlar menüsündeki ekran bölümünde bulunan “Ana Ekran” seçeneğine dokunun.
  • Açılan sayfadaki “Ana ekranı seç” seçeneğine dokunun.
  • Karşınıza gelen cihazınızda yüklü olan launcher uygulamaları arasından birisini seçin.
  • Artık varsayılan launcher uygulamanız değişti ve cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz.

En iyi 20 Android Launcher Uygulaması

En iyi 20 Android Launcher Uygulaması ile telefonunuzun görünümünü farklılaştırabilir ve en az şarj yiyen launcher ve en hızlı launcherları kullanabilirsiniz.

1. Nova Launcher

En iyi 20 Android Launcher Uygulaması

Yıllardır TeslaCoil tarafından, çok profesyonel şekilde geliştirilemeye devam edilen Nova Launcher, açık ara şu anda sizlere önerebileceğimiz en iyi launcher uygulaması.

Saf Android arayüzüne yakınlığı ile dikkat çeken Nova Launcher, geniş kişiselleştirme seçenekleri ve son dönemde etkilendiği material design ile birlikte, çok başarılı bir görünüm sunuyor.

Hızlı ve çok hafif çalışmasının yanı sıra, çok kolay şekilde kişiselleştirmesi mümkün olan Nova Launcher, denemek isteyebileceğiniz en iyi launcher uygulamalarından biri.

Nova Launcher
Price: Free
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Sıkça Sorulan Sorular

Android'de launcher, ana ekran ve menünün bulunduğu alanı kapsayan bir temadır. Tema veya arayüz uygulaması olarak da bilinen Launcher uygulamaları sayesinde na ekranda bulunan fontlar, geçiş efektleri, klasör yapısı, menü yapısını değişitirebilir ve telefonu daha hızlı hale getirebilirsiniz.

İyi bir Launcher, telefonun hızını artırabilir, güç tüketimini düşürebilir. Sistem dostu iyi bir launcher, telefonunuzun görselliğini geliştirirken, telefonun hızını artırabilir, RAM (bellek) kullanımını azaltabilir, bu sayede telefonun güç tüketimini de azaltabilir.

Android LAuncher değiştirmek için;
Telefonunuzun "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
Ayarlar menüsündeki ekran bölümünde bulunan "Ana Ekran" seçeneğine dokunun.
Açılan sayfadaki "Ana ekranı seç" seçeneğine dokunun.
Karşınıza gelen cihazınızda yüklü olan launcher uygulamaları arasından birisini seçin.
Artık varsayılan launcher uygulamanız değişti ve cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Buradaki En iyi 20 Android Launcher Uygulaması ile telefonunuzun görünümünü farklılaştırabilir ve en az şarj yiyen launcher ve en hızlı launcherları kullanabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol