En iyi 10 Romantik Anime Dizisi

romantik anime dizileri, romantik animeler

İflah olmaz anime sever romantikler için romantik Anime dizileri arasından en iyi 10 tanesini bir araya getirdik.

Romantik animeler, gençler arasındaki heyecanın ve aşkın doruk seviyede olduğu ilişkilerden, yetişkinler arasındaki dingin ve uzun süreli bir sevgi barındıran ilişkiler dâhil olmak üzere birçok ilişki türünü kapsamaktadır.

Bu animeler genelde iki kişi arasındaki ilişkilere odaklıdır; birbirlerini tanıdıkları noktadan itibaren aralarındaki bağın kuvvetlenmesini izleriz. Romantik animeler her türlü ilişkiyi barındırır; okul aşklarından ve ilk öpücüklerden iş yerinde birbirine tutulan yetişkinlere kadar her şey mümkün.

İşte sizler için seçtiğimiz en iyi 10 Romantik Anime dizisi.

Kimi no Na wa

romantik anime dizileri, romantik animeler

IMDB Puanı:   9,2

Mitsuha, kırsal kesimde, dağların etrafını sardığı bir kentte yaşamaktadır. Vali olan babası genellikte evde bulunmadığından evinde daha çok ilkokul öğrencisi kız kardeşi ve büyük annesiyle kalan Mitsuha her ne kadar dürüst bir kişiliğe sahip olsa da ailesinin Shinto tapınağına ait geleneklerden ve babasının seçim kampanyasında yer almasından hiç hoşlanmamaktadır.

Kırsal kesimde yaşadığı için içten içe üzülmekte ve Tokyo’daki harikulade şehir hayatını arzulamaktadır. Taki ise Tokyo’nun merkezinde yaşayan liseli bir gençtir.

Arkadaşlarıyla zaman geçirmekten hoşlanan ve bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışan Taki, mimariye ve güzel sanatlara ilgi duymaktadır. Bir sabah uyandıklarında, kendilerini birbirlerinin bedenlerinde bulacaklardır. Ve bu sonraki günlerde tekrar ettikçe, aralarında bir bağ olduğu anlaşılacaktır, ama bu sırrı ikisi de o sırada bilmemektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

] }

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol