Samsung Gear S3 iPhone’da Nasıl Kullanılır ?

Samsung Gear S3 iPhone’da Nasıl Kullanılır ? Samsung Gear S3 iPhone’la nasıl eşleştirilir ? Gear S3 Iphone’da nasıl kurulur?

Apple iPhone serisi akıllı telefonunuzdan çok memnunsunuz ancak Apple Watch Series 2 yerine Samsung Gear S3 daha mı çok ilginizi çekti? Samsung Gear S3 ü iPhone’unuzda kullanabileceğini biliyormusunuz ?

Hopalör desteği ile telefonunuza gelen aramayı cevaplama ve meşgule düşürebilirsiniz. bildirimler ayarlarını yaptığınız da telefonunuza gelen bildirimleri okuma ve yanıtlama seçeneğini de var.

Uygulamanın Kurulumu

App Store’da yayınlanan Samsung Gear S isimli uygulamayı iPhone veya iPad’inize yükleyerek, Samsung Gear S3 ve Gear S2 akıllı saatlerin yanı sıra firmanın akıllı bilekliği Gear Fit 2’yi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

1 – Appstore Gear S uygulamasını yüklüyoruz. Gear’a bağlan seçeneğine tıklıyoruz.

2 – Eğer ki cihazınız da bluetooth açık değilse açmanızı istiyor. Saatinizin üzerinde ki kodu bulan Gear S uygulaması Gear S2 / Gear S3 (xxxx) cihazı bulunca tıklıyoruz.

Samsung Gear S3 iPhone’da Nasıl Kullanılır

3 – Bağlantı kurulduktan sonra kurulum başlıyor. Özel veri kullanımına izin verip etkinleştirmemiz gerekiyor. Diğer uygulamaları kullanıcı lisans sözleşmesi, gizlilik bildirimi ve arıza tşhs bildirimleri kabul etmenizi istiyor. Samsung Gear  S uygulama kuruldu.

Samsung Gear S3 iPhone’da Nasıl Kullanılır

Samsung Gear S3 iPhone’da Nasıl Kullanılır ?

Gear S uygulamasını kurulumunu yaptıktan sonra karşımızı bilgi ve ayarlar olarak iki menü olarak ayrılmış durumda. Bilgi menüsünde Pil, Sağlık ve önerilen uygulamlar hakkında bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz. Ayarlar bölümünde ise Bildirimler, uygulamalar, gear müzik yöneticisi, Gear’ımı bul, S-health, Samsung Galaxy apps ve Gear hakkında bölümü yer almakta.

Samsung Gear S3 iPhone’da Nasıl Kullanılır

Bilgi

 • Pil: Saatinizin kalan pil yüzdesini göstermekte
 • Sağlık : S-health uygulamasında ki verilerinizi ve istatistiklerinizi kontrol edebilirsiniz.
 • Önerilen uygulamalar: Galaxy apps’te yer alan sizin için uygun olan uygulamaları takip edebilirsiniz.

Ayarlar

 • Bildirimler; Bildirim gelmesini, engellediğinizi uygulamaları, yeni bildirim geldiğinde Gear ekranında açılmasını, ayrıntıları otomatik göstermeyi, Okunmamış bildirimleri saat üzerinden sarı işaretle gösterir.
 • Uygulamalar; Saat üzerinde ki uygulamaların düzenini bu menüden kontrol edebilirsiniz. Otomatik güncelleştireme isterseniz kapatıp, açabilirsiniz. İstenmeyen uygulamalarınızı kaldırırsınız.
 • Gear müzik yöneticisi; Pc’nizde bulunan müzikleri Wİ-Fi yoluyla aktarmanızı sağlar.
 • Gear’ımı bul: Saatinizi kaybettiğinizde Gear’ımı bul özelliği ile Gear S’nize bildirim çalması için uyarı veriyor. Aynı durum telefonunu kaybettiğinizde de kullanabilirsiniz bu sefer saatinizden telefonumu bul seçeneğini kullanmanız gerekir.
 • S-health: Samsung’un uzun zamandır geliştiridiği bu uygulama ile profilinizi oluşturup sağlığınız hakkında bilgiler sunmakta.
 • Samsung Galaxy Apps: Samsung kendi uygulama mağazası
 • Gear hakkında : Gear S ayarlarını yaparak güç tasarufunda bulunun. alt menülerinde Gear depolama alanı, yedekleme ve geri yükleme, yasal bilgiler.
 • Samsung Gear uygulaması hakkında: saatinizin versiyonunu kontrol edebilirsiniz. Versiyonunu güncelle me bu menüden yapılmaktadır.

.:: Samsung Gear S3’te Kullanabileceğiniz 10 Uygulama

.:: Samsung Gear S3 Frontier Özellikleri ve Fiyatı

.:: Samsung Gear S3 Özellikleri ve Fiyatı

Uyumluluk

IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu olan Samsung gear S3 için iOS 9.0 veya üstü cihazlarınıza uyumluluk sağlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu