Sosyal Medya

Tumblr Güvenli Mod Kapatma Nasıl Yapılır ?

Tumblr’da güvenli mod varsayılan olarak açık olarak gelmektedir. Bilgisayarınızda, iPhone yada Android cihazınızda kolaylıkla Tumblr güvenli mod kapatma yapabilirsiniz.

Tumblr güvenli mod kapatma yaparsanız Tumblr’da iyi veya kötü ne varsa hiçbir filtreden geçmeden karşınıza serilir. Güvenli Mod‘u açan kullanıcılar, akışlarında ve arama sonuçlarında hassas içeriklerle karşılaşmazlar.

Bilgisayardan Tumblr Güvenli Mod Kapatma

Ekranın sağ üst köşesindeki beyaz renkli insan/profil simgesine tıklayın ve Ayarları seçin. Bunu kısayoldan buraya tıklayarak da yapabilirsiniz.  Burada Filtreleme’nin karşısındaki yer alan “Güvenli Mod” seçeneğini “Kapalı”konuma getirin.

iPhone’da Tumblr Güvenli Mod Kapatma

iPhone’da Tumblr güvenli mod kapatmak için; Telefonunun Ayarlar uygulamasına git ve ‘’Tumblr’’a dokun. Güven Mod seçeneğini en aşağıda bulabilirsin.

Android’de Tumblr Güvenli Mod Kapatma

Android’de Tumblr güvenli mod kapatmak için; Ayarlara oradan sekme çubuğundaki küçük insan silüetine, sonra sağ üst köşedeki dişli simgesine, sonra da ”Genel Ayarlar”a girin. ”Ayıklama” bağlantısına dokun, sonra da Güvenli Mod düğmesini kapatabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu